اخبار ارز دیجیتال

چگونه در هوش مصنوعی شغلی را شروع کنیم؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با ایجاد یک پایه قوی از طریق دوره های هوش مصنوعی و کسب تجربه عملی در پروژه ها و موارد دیگر، کشف کنید که چگونه می توانید حرفه خود را در هوش مصنوعی شروع کنید.

اختلال در صنعت جهانی که توسط هوش مصنوعی (AI) ایجاد شده است، فرصت های شغلی جالبی را برای علاقه مندان به این موضوع پیشرفته ایجاد می کند. هوش مصنوعی شیوه زندگی و کار ما را با فناوری هایی مانند ماشین های خودران و دستیارهای مجازی متحول می کند.

اگر مجذوب امکانات به‌ظاهر بی‌پایان هوش مصنوعی شده‌اید و می‌خواهید در این صنعت به سرعت در حال گسترش شغلی شروع کنید، اقدامات زیر را برای شروع کاوش در زمینه جذاب هوش مصنوعی در نظر بگیرید. لطفاً.

ساختن یک پایه قوی

ایجاد یک پایه محکم برای هوش مصنوعی مستلزم درک کامل ایده های اساسی است. موضوعات مهمی مانند تجزیه و تحلیل داده ها، پردازش زبان طبیعی، شبکه های عصبی و یادگیری ماشینی را بیاموزید. کارشناسان هوش مصنوعی سیستم های تخصصی هوش مصنوعی را از طریق دوره های آنلاین و پلتفرم هایی مانند Coursera، Udacity و edX آموزش می دهند. کسب دانش از طریق پروژه های دنیای واقعی و همکاری با گروه های هوش مصنوعی برای ایجاد شبکه.

به عنوان مثال، برای درک کامل نظری و عملی از هوش مصنوعی، دوره هایی مانند “تخصص یادگیری ماشین” اندرو نگ در دانشگاه استنفورد، کورسرا deeplearning.ai، یا “تخصص یادگیری عمیق” در deeplearning.ai ثبت نام کنید.

مربوط: ۵ دوره رایگان هوش مصنوعی و گواهینامه

لطفاً یک حوزه تخصصی را انتخاب کنید

هوش مصنوعی طیف گسترده ای از زمینه ها را پوشش می دهد، بنابراین مهم است که تصمیم بگیرید چه چیزی به شما علاقه دارد یا در چه چیزی تخصص دارید. چه به بینایی کامپیوتر، رباتیک، پزشکی یا امور مالی علاقه داشته باشید، انتخاب یک تخصص به شما کمک می کند تا در مطالعات خود تمرکز کنید و دانش خود را در آن زمینه خاص به دست آورید.

در صدر آخرین انتشارات تحقیقاتی باشید، در کنفرانس ها شرکت کنید و به گروه های هوش مصنوعی بپیوندید تا در زمینه انتخابی خود متخصص شوید. به عنوان مثال، برای بهبود توانایی‌های تشخیص تصویر و شناسایی اشیا، کتابخانه‌های OpenCV و TensorFlow را بررسی کنید و اگر به بینایی کامپیوتری علاقه‌مند هستید، وارد رقابت Kaggle شوید.

یک پورتفولیوی قوی بسازید

در بازار کار شلوغ هوش مصنوعی، برای متمایز شدن از رقبا به یک مجموعه قوی نیاز دارید. روی یک پروژه شخصی کار کنید، در یک پروژه منبع باز مشارکت کنید یا در یک هکاتون هوش مصنوعی شرکت کنید تا خودتان را ثابت کنید.

مدل‌های هوش مصنوعی، فرآیندهای مستندسازی و برجسته کردن تأثیر کار خود را ایجاد و استقرار دهید. این توانایی شما در مقابله با مشکلات دنیای واقعی و جذب کارفرمایان بالقوه را اثبات می کند. برای مثال، می‌توانید مدل‌های تجزیه و تحلیل احساسات را برای داده‌های رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنید، یا از تکنیک‌های پردازش زبان طبیعی برای ایجاد چت‌بات‌ها و استقرار آن‌ها در وب‌سایت خود استفاده کنید.

مربوط: ۱۰ فناوری جدید در علوم کامپیوتر که آینده را شکل خواهند داد

کسب تجربه عملی

در زمینه هوش مصنوعی، دوره های کارآموزی، پروژه های تحقیقاتی و مشارکت های صنعتی، تجربه عملی ارزشمندی را ارائه می دهند. برای به دست آوردن تجربه عملی، همکاری با کارشناسان و درک نحوه استفاده از هوش مصنوعی در دنیای واقعی، امکان کار با مشاغل، موسسات تحقیقاتی یا استارت‌آپ‌های فعال هوش مصنوعی را بررسی کنید.

به دست آوردن تجربه عملی شایستگی های شما را بهبود می بخشد، درک شما را عمیق تر می کند و شما را برای کارفرمایان بالقوه قابل فروش تر می کند. به عنوان مثال، می توانید به عنوان کارآموز در یک موسسه تحقیقاتی هوش مصنوعی مانند OpenAI، Google Brain یا Microsoft Research ثبت نام کنید یا با یک موسسه دانشگاهی در یک پروژه هوش مصنوعی کار کنید.

در صدر روندهای صنعت بمانید

برای موفقیت در هوش مصنوعی، باید از آخرین تحولات و روندهای بازار مطلع باشید. محققان مشهور هوش مصنوعی را دنبال کنید، در انجمن ها ثبت نام کنید، در کنفرانس ها شرکت کنید و در یادگیری مستمر شرکت کنید.

این به شما کمک می کند در خط مقدم نوآوری هوش مصنوعی بمانید، فناوری های نوظهور را درک کنید و با شرایط در حال تحول سازگار شوید. به عنوان مثال، شرکت در کنفرانس‌هایی مانند NeurIPS (کنفرانس و کارگاه آموزشی سیستم‌های پردازش اطلاعات عصبی)، ICML (کنفرانس بین‌المللی در یادگیری ماشین)، یا AAAI (انجمن پیشرفت هوش مصنوعی)، محققان با نفوذ هوش مصنوعی مانند: یانگ لچانگ، اندرو نگ، فیفی لی و غیره.

تصمیم برای دنبال کردن حرفه ای در هوش مصنوعی یک تصمیم هیجان انگیز است که امکانات زیادی را ارائه می دهد. هموار کردن راه برای یک حرفه موفق هوش مصنوعی با ایجاد یک پایه قوی، تخصص در یک جایگاه ویژه، توسعه یک مجموعه قوی، به دست آوردن تجربه عملی، و به روز ماندن با روندهای صنعت می تواند انجام دهد. از قدرت دگرگون کننده هوش مصنوعی استفاده کنید، به اشتیاق خود دامن بزنید، پتانسیل خود را آزاد کنید و تأثیر زیادی در این زمینه هیجان انگیز بگذارید.نویسنده: Guneet Kaur

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا