🚨 اخبار ارز دیجیتال

استارز آرنا ۳ میلیون دلار بودجه برای توقف بهره برداری تضمین می کند، قصد دارد پس از بررسی امنیتی بازگشایی شود

Stars Arena به ارزش تقریبی ۳ میلیون دلار از توکن های AVAX هک شد و گزارش شده است که هکرها وجوه را به صرافی رمزنگاری Fixed Float منتقل کردند.

برنامه رسانه اجتماعی Web3 Stars Arena مبتنی بر بهمن در ۶ اکتبر اعلام کرد که بودجه ای را برای پر کردن حفره ۳ میلیون دلاری ایجاد شده توسط این اکسپلویت تضمین کرده است. این تیم همچنین اضافه کرد که پس از تکمیل ممیزی کامل امنیتی، قرارداد هوشمند را مجدداً راه اندازی خواهد کرد.

تیم Stars Arena در اطلاعیه خود در مورد X گفت: ما منابعی را برای پر کردن شکاف‌های ایجاد شده توسط اکسپلویت تضمین کرده‌ایم. علاوه بر این، تیم توسعه کلاه سفید ویژه برای بررسی سریع امنیت پلتفرم ما وارد خواهد شد.

Stars Arena در ابتدا هک را در ۶ اکتبر تایید کرد و از کاربران خواست تا هنگام بررسی نقض امنیتی، وجوهی را واریز نکنند.

شرکت های امنیتی بلاک چین مانند SlowMist حرکات هکر را ردیابی کردند و دریافتند که او ۲۶۶۱۰۳ بهمن (AVAX) (به ارزش تقریباً ۳ میلیون دلار در آن زمان) را از Stars Arena فاش کرد و در نهایت وجوه را به صرافی رمزنگاری Fixed Float منتقل کرد.

ساعاتی پس از هک، تیم استارز آرنا من عذرخواهی کردم ما این سوء استفاده را کشف کردیم و همچنین نشان دادیم که وب سایت مورد حمله انکار سرویس توزیع شده (DDoS) قرار گرفته است.

“ما عمیقا متاسفیم که این اتفاق افتاد. قرارداد هوشمند ما مورد سوء استفاده قرار گرفت و منابع مالی به بیرون درز کرد. این سایت در حال حاضر تحت یک حمله DDoS قرار دارد. ما وجوه شما را بازیابی خواهیم کرد. ما در حال کار بر روی راه حلی برای پیشبرد عرصه هستیم. ما در حال کار هستیم. در مورد راه حلی برای بازیابی سرمایه همه و پیشبرد عرصه به جلو.”

با نگاهی به آینده، این تیم در X Spaces در ۷ اکتبر تاکید کرد که اطمینان از “کامل بودن” امنیت قبل از شروع مجدد قراردادهای هوشمند، زمان می برد.

در حال حاضر، زمان از سرگیری این پروژه کاملاً مشخص نیست، اما تیم می گوید که “به زودی” اتفاق خواهد افتاد.

این دومین اکسپلویت ثبت شده در استارز آرنا در هفته گذشته است.

در ۵ اکتبر، Cointelegraph گزارش داد که Stars Arena یک آسیب‌پذیری را پس از اینکه هکرها AVAX به ارزش ۲۰۰۰ دلار از این پلتفرم سیفون کردند، اصلاح کرد.

مربوط: پروتکل Galxe از حمله DNS رنج می برد، ضررهای آن بیش از ۱۵۰۰۰۰ دلار است و در حال رشد است

پس از مواجهه با انتقاد اعضای کریپتو توییتر در مورد امنیت پلتفرم خود، تیم Stars Arena “سوء رفتار سیستمی” را فراخواند و قول داد به حرکت رو به جلو ادامه دهد.

از زمانی که Friend.tech در ماه آگوست وارد بازار شد، Stars Arena به فهرست رو به رشد پلتفرم‌های مالی اجتماعی پیوست.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Brian Quarmby
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا