اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Stargate DAO را تشویق می‌کند تا توکن‌های STG را مجدداً منتشر کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنیاد Stargate، در توافق با انحلال دهندگان FTX، به DAO اطلاع داد که صدور توکن های STG می تواند امنیت آن را به خطر بیندازد و تعلیق خودکار را نقض کند.

بنیاد دروازه ستاره توصیه کرد سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز (DAO) به دلیل نگرانی‌های مطرح شده توسط FTX Liquidators با انتشار مجدد توکن‌های Stargate Finance (STG) بومی Stargate مخالف هستند.مدیر تصفیه است بیان اعتقاد به اینکه چنین حرکتی ناقض تعلیق خودکار است و ممکن است عواقب قانونی داشته باشد.

در مارس 2022، شرکت سابق تجارت ارزهای دیجیتال Alameda Research کل حراج STG را به قیمت 25 میلیون دلار خریداری کرد. با این حال، پس از اعلام ورشکستگی FTX در نوامبر همان سال، کیف پول های FTX و Alameda به قیمت حدود 500 میلیون دلار هک شدند. مدیر تصفیه در نهایت تمام دارایی ها را به کیف پول جدید منتقل کرد.

مطالب مرتبط: بلاک چین مدولار می تواند روند داغ بعدی بازار ارزهای دیجیتال در سال 2023 باشد

با توجه به این رویدادها، Stargate DAO پیشنهاد می‌کند که توکن‌های $STG را مجدداً منتشر کند و وجوه را از کیف پول‌های احتمالی به خطر افتاده به کیف‌های امن‌تر منتقل کند. با این حال، مدیران تصفیه FTX این پیشنهاد را رد کردند.

Stargate DAO استدلال می‌کند که نگرانی‌های انحلال‌دهنده بی‌اساس است و انتشار مجدد توکن $STG، تعلیق خودکار را نقض نمی‌کند.دروازه ستاره زمزمه کرد “در طی تعاملاتی که بنیاد با مدیران تصفیه داشته است، آنها درک محکمی از واقعیت قراردادهای هوشمند، نحوه عملکرد قراردادها، یا نحوه تعامل آنها با قراردادها برای تامین منابع مالی به دست آورده اند.

علی‌رغم تلاش‌های مبادلات، پروتکل‌ها و طرف‌های خارجی برای اطمینان از امنیت وجوه، بنیاد از توصیه‌ای علیه انتشار مجدد توکن‌های STG به دلیل نظر فعلی FTX Liquidators حمایت می‌کند.نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا