🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن Stargate برای کاهش ریسک، حذف Fantom USDC Pool را پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تا کنون، در مجموع ۱.۷ میلیون عضو تایید شده از جامعه Stargate به این پیشنهاد رای مثبت داده اند.

Stargate، پروتکل پل زنجیره‌ای LayerZero، به حادثه «فورس ماژور» اخیر که بر نگرانی‌های چند زنجیره‌ای و ثبات پیرامون USDC، دارایی اصلی USDC فانتوم تأثیر گذاشت، پاسخ داده است.

برای رسیدگی به این نگرانی ها و حفاظت از اکوسیستم، Stargate یک پیشنهاد جامع ارائه کرده و یک سیستم رای گیری تک گزینه ای را برای کاهش خطر و یکپارچگی اکوسیستم راه اندازی کرده است. دوره رای گیری برای این پیشنهاد از ساعت ۳:۴۷ صبح روز ۲۷ می ۲۰۲۳ آغاز می شود و در ساعت ۳:۴۷ بامداد ۳۰ می ۲۰۲۳ به پایان می رسد.

به عنوان بخشی از پیشنهاد، اولین گام شامل توقف انتشار STG در استخرهای Fantom است. این اقدام Stargate به منظور تعلیق موقت انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش اختلالات احتمالی ناشی از عدم قطعیت های مرتبط با زنجیره های چندگانه در نظر گرفته شده است. انتشار نرخی است که در آن سکه های جدید ایجاد و منتشر می شوند.

تا کنون، در مجموع ۱.۷ میلیون عضو تایید شده از جامعه Stargate به این پیشنهاد رای مثبت داده اند. این رقم نشان می دهد که تقریباً ۹۶.۵۵ درصد از جامعه با این پیشنهاد موافق هستند.

یک اسکرین شات که تعداد رای های پیشنهادی را نشان می دهد.

سپس Stargate استخر Fantom را از سایر استخرهای شبکه جدا می‌کند تا اطمینان حاصل کند که اکوسیستم گسترده‌تر دروازه ستاره‌ای را آلوده نمی‌کند یا به طور بالقوه تأثیر منفی نمی‌گذارد. در حال حاضر حدود ۱۱.۴ میلیون دلار در ارائه دهندگان نقدینگی (LP) به این استخر سپرده شده است. استخرهای فانتوم به طور موثری از دیگر استخرهای شبکه Stargate جدا شده اند.

برای محافظت بهتر از اکوسیستم و رفع نگرانی‌های بالقوه مربوط به هر USDC در Fantom، پیشنهاد حذف و باز کردن هر USDC POL از طریق چند زنجیره ای را توصیه می‌کند. علاوه بر این، Stargate پیشنهاد می‌کند که گزینه‌های پل‌سازی جایگزین را برای کاربران Fantom بررسی کنید، مانند احتمالاً استفاده از Hydra.

مربوط: بنیاد Stargate به DAO توصیه می کند که توکن های STG را مجدداً منتشر نکند

در ۲۵ می، بایننس از توقف سپرده گذاری توکن های پل مربوط به چند زنجیره خبر داد. Stargate اهمیت تسهیل یک انتقال بدون درز برای ارائه دهندگان نقدینگی را در ارتباط با اقدامات فنی تشخیص می دهد. این پیشنهاد اهمیت قرار دادن LP فعلی خود را در لیست سفید نشان می دهد تا بتوانید LP خود را در زنجیره های جایگزین بازخرید کنید.

مجله: خطرات قانونی درگیر شدن در یک DAO

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا