اخبار ارز دیجیتال

Kiln شرکت فن آوری Staking با 17.8 میلیون دلار بسته می شود، چشم به راه تقاضای سهام ETH آینده است

شرکت زیرساخت سهامداری Kiln دور بودجه 17.8 میلیون دلاری را به رهبری Consensys، GSR، Kraken Ventures و دیگران بسته است.

Kiln، ارائه‌دهنده فناوری Staking، یک دور سرمایه‌گذاری 17.8 میلیون دلاری را با شرکت‌هایی مانند Consensys و Kraken Ventures بسته است. این شرکت قصد دارد در آینده شاهد افزایش «تصاعدی» تقاضا برای خدمات سهامداری ETH خود از سوی سرمایه گذاران نهادی باشد.

Kiln یک ارائه‌دهنده نرم‌افزار به‌عنوان یک سرویس است که بر راه‌حل‌های سهام‌داری در سطح سازمانی در 16 پروتکل مختلف بلاک‌چین اثبات سهام متمرکز است. زیرساخت آن به کاربران اجازه می‌دهد تا در زنجیره‌ای به اشتراک بگذارند و در عین حال کنترل دارایی را در راه‌حل‌های جداگانه، پلتفرم‌های ابری و مشتریان اعتبارسنجی حفظ کنند.

اعلامیه ای که در کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، نهادینه شدن فزاینده سهام گذاری ارزهای دیجیتال را به عنوان یک روند در بازار نشان می دهد. به گفته Kiln، این نیاز به «APIها و سرویس‌های اعتبارسنجی آگنوستیک» را افزایش داده است که امکان سهام‌داری چند ارائه‌دهنده را فراهم می‌کند.

Cointelegraph با یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Kiln، Laszlo Szabo در مورد نیاز به یک سرویس سهامداری چند وجهی صحبت کرد. به گفته Szabo، صرافی‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات عمده مانند Coinbase، Ledger و Binance در حال خدمت به یک بازار سهامداری نهادینه شده هستند، با چندین ارائه‌دهنده سهام برای تنوع بخشیدن به ریسک عملیاتی. باید با آن تعامل داشته باشند.

“راه حل سنتی مدیریت روابط با ارائه دهندگان سهام به طور جداگانه است، و تیم های محصول و مهندسی در شرکت های پیشرو را با وظیفه ادغام ارائه دهندگان مختلف سهام در جریان کاری خود واگذار می کند.”

یکپارچه‌سازی پروتکل‌های جدید برای شرط‌بندی به تراکنش‌های شرط‌بندی سفارشی و حذف شرط‌بندی برای هر فرمت پروتکل جداگانه، اجرای زیرساخت‌های جمع‌آوری پاداش داده، و یکپارچه‌سازی APIهای متولی سفارشی نیاز دارد.

این دلیل اصلی ایجاد مجموعه‌ای از محصولات است که کیف‌پول‌ها، نگهبانان و صرافی‌ها را قادر می‌سازد تا سهام چند ارائه‌دهنده را مدیریت کنند.

با حرکت اخیر اتریوم به اجماع اثبات سهام (PoS)، سازبو بر این باور است که تقاضا برای سهام اتریوم “به طور تصاعدی” رشد خواهد کرد. شرکت او به داده‌های دیگر پروتکل‌های PoS استناد کرد که در آن بین ۵۰ تا ۸۰ درصد دارایی‌ها در سهام قرار می‌گیرد، در مقایسه با ۱۲.۵ درصد از کل عرضه ETH که در حال حاضر در قراردادهای Beacon Chain در اختیار دارد.

Kiln در حال حاضر به سرمایه گذاران نهادی مانند Ledger، Binance US و GSR خدمت می کند. ما قصد داریم با این شرکت ها با تمرکز بر بخش سرمایه گذاران نهادی مانند صندوق ها و بانک ها وارد بازار شویم.

سابو همچنین به کوین تلگراف گفت که در حال آماده سازی یک محصول جامع مرتبط با ارزهای دیجیتال است و در حال مذاکره با موسسات مالی سنتی بزرگی است که در حال بررسی سهام هستند.

آنها در حال حاضر مرحله کشف را پشت سر گذاشته اند و روند این نوع بازیکنان طولانی است، اما آنها در حال پیشرفت عالی هستند.”

حرکت اخیر اتریوم به اجماع اثبات سهام (PoS) همچنین باعث این باور این شرکت شده است که تقاضا برای سهام Ethereum “به طور تصاعدی رشد خواهد کرد.” این شرکت داده‌های سایر پروتکل‌های PoS را با 50 تا 80 درصد دارایی‌های سهام استناد کرد، در مقایسه با 12.5 درصد از کل عرضه ETH که در حال حاضر در قراردادهای زنجیره‌ای بیکون در اختیار دارد.

استیک اتریوم به بخشی جدایی ناپذیر از نحوه عملکرد روزانه بلاک چین های قرارداد هوشمند PoS تبدیل شده است. گزینه‌های شرط‌بندی زیادی برای کاربران آینده وجود دارد، اما برای تبدیل شدن به اعتبارسنجی شبکه و ارائه جوایز مشارکت، مقدار کامل 32 ETH مورد نیاز است.

کاربران روزمره که به دنبال به اشتراک گذاشتن مقادیر کمی از ETH هستند، می توانند در سهام ادغام شده یا راه حل های ارائه شده توسط صرافی های متمرکز شرکت کنند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا