اخبار ارز دیجیتال

سهام ETH در ژوئن از ۲۳ میلیون فراتر رفت – نانسن


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

از زمان ارتقای شبکه در ماه آوریل، نسبت سهام اتریوم همچنان در حال افزایش است.

از زمان به‌روزرسانی Shapella در آوریل، مقدار اتر شرط‌بندی شده همچنان به بالاترین حد خود رسیده است و از قفل اتر ۲۳ میلیونی در ژوئن گذشته است.

بر اساس داده‌های شرکت تحلیلی Nansen که در زمان نگارش این مقاله به ۴۳.۱ میلیارد دلار رسید، تا ۲۷ ژوئن، مجموعاً ۲۳.۳ میلیون اتر (ETH) به اشتراک گذاشته شده است که معادل تقریباً ۲۰ درصد است. در مقایسه، سولانا (SOL) در حال حاضر ۷۰.۵۸ درصد از سهام را در اختیار دارد.

سپرده‌ها، برداشت‌ها و کل ETH قفل شده‌اند.منبع: نانسن

در شبکه بلاک چین اتریوم، staking به فرآیند تایید تراکنش ها اشاره دارد. برای به دست آوردن وضعیت اعتبار سنجی و ایمن سازی شبکه، کاربران توکن های ETH بومی را قفل می کنند (سهام) و در نتیجه پاداش دریافت می کنند.

بلاک چین اتریوم هارد فورک Shapella خود را در ۱۲ آوریل تکمیل کرد و به اعتبارسنجی‌ها اجازه داد اتر سهامدار خود را از زنجیره بیکن خارج کنند. در هفته اول برداشت‌ها، اعتبارسنجی‌ها بیش از ۱ میلیون اتریوم را به اشتراک گذاشتند. این ارتقا از آن زمان به افزایش سهام ETH منجر شده است.

“ارتقای شانگهای اساساً این خطر را از بین برد و به کاربران اجازه داد که به میل خود شریک شوند. به این ترتیب، شبکه به سرعت در حال رسیدن به زنجیره های رقیب مانند Solana از نظر درصد توکن های بومی در شبکه است که بسیار است. دیو وایزبرگر به کوین تلگراف گفت: نشانه سالم برای اتریوم.»

سهام اتر در ایالات متحده آینده نامشخصی دارد و همچنین توجه قانونگذاران را به خود جلب کرده است زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مقررات مربوط به شرکت های ارزهای دیجیتال را که خدمات سهامداری ارائه می دهند تشدید می کند.

در ماه فوریه، کراکن صرافی کریپتوکارنسی با SEC به مبلغ ۳۰ میلیون دلار تسویه حساب کرد و به خدمات سهامداری خود برای مشتریان ایالات متحده پایان داد. طبق گفته کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این خدمات واجد شرایط ارائه اوراق بهادار است و بورس باید مجوز مناسب برای اجرای این خدمات را دریافت کند. اخیراً، تنظیم کننده ها علیه برنامه سهام کوین بیس برای ارائه اوراق بهادار اقدام کردند.

ایالات متحده میزبان اکثر اپراتورهای گره در بلاک چین اتریوم است که ۴۸ درصد از اعتبارسنجی‌ها مبتنی بر آن هستند.

مجله: جو روبین – حقیقت درباره موسس ETH Split و “Crypto Google”

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا