اخبار ارز دیجیتال

نام جدید برای استیبل کوین بریتانیا: قانون رمزگشایی شده، ۲۴ تا ۳۱ اکتبر

از همکاری بین السالوادور و لوگانو گرفته تا شکایت دیگری علیه Dokwon، این چیزی است که هفته آخر مقررات به نظر می رسد.

اولین هفته کامل تحت رهبری نخست وزیر تازه منتخب ریشی سوناک، شاهد نقاط عطف مهمی در مقررات کریپتو بریتانیا بوده است. لایحه خدمات مالی و بازارها، که در ۲۵ اکتبر منتشر شد، با هدف تقویت موقعیت بریتانیا به عنوان یک رهبر جهانی در خدمات مالی است.

این لایحه استیبل کوین ها را از دسته دارایی های رمزنگاری به دارایی های پرداخت دیجیتال (DSA) منتقل می کند. این یک مقوله جدید است که با پتانسیل “توسعه در طیف گسترده ای از ابزارهای پرداخت” مشخص می شود. باید دید DSA مشمول چه مقرراتی خواهد بود و آیا این تغییر وضعیت چراغ سبز را برای پذیرش تضمین می کند یا خیر. اما حتی میزان این تغییر خوش بینی را به همراه دارد.

با توجه به جاه طلبی های شناخته شده Sunak در این زمینه، به نظر می رسد این جزایر می توانند شاهد مقررات بی سابقه و فعال ارزهای دیجیتال باشند. نخست وزیر جدید قبلاً حمایت خود را از ارزهای رمزنگاری شده ابراز کرده بود، حتی از ضرابخانه سلطنتی خواسته بود تا پایان سال زمانی که او صدراعظم خزانه داری بود، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) صادر کند. با این حال، این صنعت همچنان با فشار بانک‌های محلی برای مسدود کردن مشاغل و افراد از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مواجه است.

سنگاپور قصد دارد اعتبار ارزهای دیجیتال را ممنوع کند

توکن‌های پرداخت دیجیتال (DPT) به مشتریان خرده‌فروش «خط اعتبار کامل» ارائه می‌دهند، یکی از دو سند مشاوره‌ای که هفته گذشته توسط بانک مرکزی سنگاپور در مورد پیشنهادهایی برای تنظیم مقررات ارائه‌دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال صادر شد. پیشنهادی برای ممنوعیت این خدمات وجود دارد. چه ارز فیات و چه ارز مجازی.

به گفته رگولاتورها، ارائه‌دهندگان خدمات رمزنگاری نباید در ازای دریافت خدمات رمزنگاری، سپرده‌هایی را که با استفاده از کارت‌های اعتباری انجام می‌شود، بپذیرند. «اهرم» می‌تواند منجر به «بزرگ‌نمایی ضرر» شود و منجر به زیان‌هایی بیشتر از سرمایه‌گذاری مشتری شود.

به خواندن ادامه دهید

توافقنامه فرزندخواندگی لوگانو و السالوادور

شهر لوگانو سوئیس و کشور السالوادور قرارداد همکاری اقتصادی مبتنی بر رمزارز و بلاک چین امضا کردند. سامسون مو، مدیر ارشد استراتژی سابق Blockstream به کوین تلگراف گفت که این توافق “گام بعدی” برای کشورها و شهرها برای پذیرش BTC است.

“[El Salvador and Lugano are] شروع به کار با یکدیگر و همکاری در ابتکارات مشترک. فکر می‌کنم این‌گونه است که یکدیگر را به جلو می‌بریم – اساساً اتحادی بین مکان‌هایی که بیت‌کوین را پذیرفته‌اند تشکیل می‌دهیم. ”

به خواندن ادامه دهید

یک دعوای حقوقی دیگر برای مشکل دو کوون

دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform ممکن است در کره جنوبی و ایالات متحده با شکایت هایی روبرو شود، اما همراه با گارد بنیاد لونا (LFG) و عضو بنیانگذار Terra، نیکلاس پلاتیاس، او در سنگاپور با شکایت هایی روبرو است.

در یک شکایت در دادگاه عالی سنگاپور، ۳۵۹ نفر ادعا کردند که Kwon، Platias، LFG و Terra ادعا کرده اند که استیبل کوین Terra، TerraUSD (UST) – اکنون TerraUSD Classic (USTC) – “از نظر طراحی بوده است. به جای آن یک دلار ثابت نگه دارید. از “ثبات”. شاکیان بر اساس ارزش توکن های UST خریداری شده و نگهداری یا فروخته شده در طول رکود بازار ماه مه به دنبال غرامت برای “تلفات و خسارات” به مبلغ تقریبی ۵۷ میلیون دلار هستند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا