🚨 اخبار ارز دیجیتال

وایومینگ به دنبال رئیس کمیسیون توکن پایدار به عنوان اولین گام برای ایجاد استیبل کوین ایالتی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این ایالت به دنبال افرادی با ارتباطات و متخصص در صنعت بلاک چین است و وعده حقوق سالانه ۱۵۰۰۰۰ دلار را می دهد.

ایالت وایومینگ کار بر روی آنچه را استیبل کوین ایالتی یا به طور رسمی پروژه “استیبل توکن” می نامد، با استخدام رئیس هیئت مدیره استیبل توکن آغاز کرده است. یک مدیر اجرایی بالقوه یک تیم را رهبری می کند و مسئول ایجاد چارچوب قانونی مناسب برای پروژه است.

این موقعیت در ۲۰ ژوئیه در وب سایت دولت فدرال برای خدمات مدنی ارسال شد. این کمیسیون به دنبال استخدام یک مدیر اجرایی برای رهبری تیمی متشکل از فرماندار وایومینگ، حسابرس ایالتی، خزانه‌دار ایالتی و چهار “کارشناس منصوب” است. این ایالت به دنبال افرادی با ارتباطات و متخصص در صنعت بلاک چین است و وعده حقوق سالانه ۱۵۰۰۰۰ دلار را می دهد.

“قانون توکن پایدار وایومینگ” در فوریه ۲۰۲۲ معرفی شد و تا مارس ۲۰۲۳ به تصویب خواهد رسید. این قانون اجازه انتشار استیبل کوین‌های با پشتوانه دلار آمریکا را می‌دهد که می‌توانند برای ارز فیات موجود در حساب‌های ملی بازخرید شوند.

مربوط: دادگاه ایالات متحده درخواست فدرال رزرو برای رد شکایت بانک کاستودیا را رد کرد

طبق متن قانونی، کمیته استیبل توکن‌ها مسئول تعیین تعداد کل توکن‌های صادر شده، نهایی کردن الزامات بازخرید و انتخاب مؤسسات مالی برای مدیریت توکن‌ها خواهد بود.

تلاش مشابهی در آوریل ۲۰۲۳ در تگزاس انجام شد، زمانی که قانونگذاران لایحه ای را برای ایجاد یک ارز دیجیتال مبتنی بر دولتی با پشتوانه طلا ارائه کردند. در عین حال، اخیراً چندین قانونگذار آمریکایی با علاقه فدرال برای معرفی ارز دیجیتال بانک مرکزی مخالفت کرده اند.

وایومینگ رکورددار حوزه قضایی دوستدار رمزنگاری است. اخیرا، فرماندار مارک گوردون لایحه ای را امضا کرد که از افشای اجباری کلیدهای خصوصی برای محافظت از حریم خصوصی صاحبان دارایی های دیجیتال جلوگیری می کند. و در ماه آوریل، بریجت هیل، دادستان کل ایالت، خواستار مداخله در دعوی حقوقی بین بانک‌های کوستودیا و فدرال رزرو شد تا از چارچوبی دفاع کند که برخی شرکت‌های ارزهای دیجیتال را به عنوان بانک‌های دارای مجوز دولتی واجد شرایط می‌کند.

مجله: Tornado Cache 2.0.مسابقه توسعه یک میکسر سکه ایمن و قانونی

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا