🚨 اخبار ارز دیجیتال

ذخیره پروتکل استیبل کوین ۲۰ میلیون دلار در DAOهای Convex، Curve و Stake سرمایه گذاری می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیم آماده سازی گفت که این سرمایه گذاری می تواند ویژگی های جدیدی مانند وام های تضمین شده و محصولات کیف پول را فعال کند.

طبق اعلامیه ۲۰ ژوئن، استیبل کوین پروتکل رزرو ۲۰ میلیون دلار در توکن های حاکمیتی برای برنامه های کشاورزی بازده Curve (CRV)، Convex (CVX) و Stake DAO (SDT) سرمایه گذاری کرده است. هدف این سرمایه گذاری افزایش نقدینگی استیبل کوین ذخیره به نام RToken است. همچنین قدرت رای گیری ذخایر در سیستم های حاکمیتی این برنامه ها را افزایش می دهد.

Reserve یک پروتکل استیبل کوین است که به کاربران اجازه می دهد سکه های خود را با پشتوانه دارایی مورد نظر خود ایجاد کنند. USD الکترونیکی (eUSD)، USD با بازده بالا (hyUSD)، رزرو (RSV)، دلار رزرو (RSD)، ETH+ نمونه‌هایی از استیبل کوین‌هایی هستند که از طریق Reserve ایجاد شده‌اند.

برنامه Reserve Protocol “Registration” برای ایجاد استیبل کوین استفاده می شود.منبع: ثبت نام

قبل از اعلام این خبر، Reserve پس از Mochi، Redacted، JPGd، Badger، Clever و FRAX، هفتمین دارنده بزرگ توکن های Convex بود. پروتکل این توکن ها را از طریق استفاده گسترده از Convex به دست آورد و برای کاربرانش درآمد ایجاد کرد.

مربوط: برنامه کشاورزی بازده ۱۲ میلیون دلار TVL در دو هفته پس از راه اندازی جمع آوری می کند

تیم ذخیره گفت که سرمایه گذاری جدید ۲۰ میلیون دلاری می تواند ویژگی های جدیدی را برای RToken فراهم کند، از جمله “وام های تضمین شده، محصولات کیف پول، توکن سازی دارایی های دنیای واقعی و یک سیستم فین تک شفاف تر.”

سکه بالاترین ارزش بازار پروتکل، eUSD، توسط مشتقات دلاری Compound و Aave پشتیبانی می شود. ارزش بازار بیش از ۲۰ میلیون دلار و حجم معاملات روزانه آن حدود ۵۰۰ میلیون دلار است. محققان ادعا می کنند که eUSD توسط برنامه پرداخت اندروید و iOS RPay برای دستیابی به ارزش تراکنش تجمعی بیش از ۵.۷ میلیارد دلار استفاده شده است. RPay در آمریکای لاتین برای انتقال پول، خرید و پرداخت حقوق و دستمزد محبوب است.

دومین سکه بالاترین ارزش بازار پروتکل، USD با بازده بالا، توسط سبدی از مشتقات دلاری از طریق Convex و Flex Finance پشتیبانی می شود.

سرمایه گذاری ۲۰ میلیون دلاری می تواند خبری خوشایند برای دارندگان توکن CRV باشد، زیرا CRV در ۱۵ ژوئن به پایین ترین حد یک ساله خود رسید. پایین ترین سطح جدید تا حدی به دلیل اختلاف بر سر وام Aave است که گفته می شود توسط بنیانگذار Curve گرفته شده است.

نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا