اخبار ارز دیجیتال

دایره صادرکنندگان استیبل کوین و Paxos در سنگاپور تأییدیه دریافت کردند

این تایید پس از آن صادر شد که مقامات پولی سنگاپور دو سند مشاوره ای را صادر کردند که پیشنهاد می کرد موانع نظارتی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال کاهش یابد.

صادرکنندگان استیبل کوین Circle و Paxos مجوزهای مربوطه خود را توسط مقامات پولی سنگاپور (MAS)، بانک مرکزی سنگاپور تأیید شده اند.

دایره در اصل مجوز یک مؤسسه پرداخت بزرگ را دریافت کرده است که به آن امکان صدور ارزهای دیجیتال و تسهیل پرداخت‌های داخلی و فرامرزی را می‌دهد و Paxos مجوز ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال را دریافت کرده است.

Circle و Paxos هر دو تاییدیه خود را در ۲ نوامبر اعلام کردند. این یک هفته پس از آن است که MAS دو سند مشاوره در مورد پیشنهاد خود برای تنظیم ارائه دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال و صادرکنندگان استیبل کوین تحت قانون خدمات پرداخت سنگاپور (PSA) صادر کرد.

PSA در سال ۲۰۱۹ توسط پارلمان سنگاپور تصویب شد. هدف آن تنظیم سیستم های پرداخت است و به MAS اختیارات نظارت بر عملکرد ارائه دهندگان خدمات پرداخت را می دهد.

Circle، صادرکننده USD Coin (UDSC) و Paxos با دلار Pax خود (USDP)، هر دو استیبل کوین‌های ثابت دلار آمریکا هستند و می‌توانند برای استیبل کوین‌های مربوطه خود و سایر توکن‌های پرداخت دیجیتال در سنگاپور فعالیت کنند.

به گفته دانته دیسپارت، مدیر ارشد استراتژی حلقه و رئیس جهانی سیاست عمومی، این تصویب گامی در جهت ارتقای رشد اقتصادی سنگاپور تحت یک چارچوب نظارتی نوآورانه است و امکانات سیستم های پرداخت باز را بیشتر گسترش می دهد.

جرمی آلر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Circle، گفت که مجوز، که “یکی از قطب های مالی پیشرو در جهان است” به برنامه های توسعه منطقه ای و جهانی Circle برای تقویت رونق اقتصادی جهانی کمک خواهد کرد.

ریچ تئو، مدیر عامل شرکت Paxos Asia، نیز از این تایید هیجان زده شد.

ما خوشحالیم که از MAS به عنوان یک تنظیم کننده استقبال می کنیم و نظارت آنها به ما اجازه می دهد تا با بزرگترین شرکت های جهان برای تسریع ایمن پذیرش دارایی های دیجیتال توسط مصرف کنندگان در سطح جهانی کار کنیم.

مربوط: MAS سنگاپور شرکت های رمزنگاری را پیش از مقررات جدید بررسی می کند: گزارش

باید دید چه تعداد شرکت دیگر راه سیرکل و پکسوس را دنبال خواهند کرد، اما کاهش محدودیت ها در حالی صورت می گیرد که MAS بیش از ۱۰۰ نفر از ۱۷۰ متقاضی خود را در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ تحت یک رژیم سخت تر شکست داد.

MAS در اواسط سال ۲۰۲۲ یک گام فراتر رفته است، به دنبال روایت فعلی که با ورشکستگی سه پیکان سرمایه (۳AC) مستقر در سنگاپور آغاز شد. از صنعت کریپتو.

سنگاپور در حال مبارزه برای به رسمیت شناختن دوباره به عنوان یکی از کشورهای دوستدار ارزهای دیجیتال است. با این حال، بزرگترین بانک سنگاپور DBS اخیراً تصمیم گرفت خدمات تجارت رمزنگاری خود را فقط برای سرمایه‌گذاران معتبری که معیارهای سخت‌گیرانه را رعایت می‌کنند گسترش دهد، بنابراین همچنان مراقب سرمایه‌گذاران خرده‌فروش است.

Cointelegraph برای نظر دادن به Circle و Paxos تماس گرفت اما فوراً پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا