اخبار ارز دیجیتال

تتر صادرکننده استیبل کوین از امضاها برای دسترسی به سیستم بانکی ایالات متحده استفاده کرد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

زمانی که تنظیم‌کننده‌های نیویورک در ماه مارس Signature را تحت کنترل درآوردند، طبق گزارش‌ها، سیستمی برای مشتریان Tether برای ارسال دلار از طریق پلتفرم Signet این بانک وجود داشت.

تتر، شرکتی که پشت بزرگترین استیبل کوین بر اساس ارزش بازار است، به مشتریان اجازه داده است که از طریق پلتفرم پرداخت بانک پذیره نویس وجوه ارسال کنند و به شرکت اجازه می دهد وجه را به بانک های ایالات متحده ارسال کند. دسترسی اعطا شد.

طبق گزارش بلومبرگ در ۴ آوریل، تتر با دستور دادن به کاربران برای ارسال دلار به بانک شریک Capital Union در باهاما از طریق یک امضا، کانالی به سیستم بانکی ایالات متحده دارد. این گزارش با استناد به “افراد مطلع از وضعیت” افزود که این سیستم زمانی که تنظیم کننده کنترل امضا را در ماه مارس به دست گرفت، برقرار بود.

طبق گزارشات، توافق بین تتر و امضا غیرقانونی نبود، اما عدم افشای چنین اطلاعاتی برای سرمایه‌گذاران نشان‌دهنده اقدامات مخاطره‌آمیز است. او گفت که بانک‌هایی که توسط ناشران استیبل کوین استفاده می‌شوند «همیشه به چندین کانال بانکی و طرف مقابل دسترسی دارند» و نهادهای مرتبط « در معرض قرار گرفتن مستقیم یا غیرمستقیم در معرض امضا قرار نگیرد.» است.

وزارت خدمات مالی نیویورک بسته شدن Signature را در ۱۲ مارس اعلام کرد و گفت که این تصمیم با شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) در آن زمان برای “حفاظت از اقتصاد ایالات متحده” گرفته شده است. Paxos، ناشر استیبل کوین، در آن زمان گزارش داد که ۲۵۰ میلیون دلار به Signature وابسته است، اما مدیر ارشد فناوری Tether، پائولو آردوینو، گفت که این شرکت در معرض بانک‌های ورشکسته قرار ندارد.

مربوط: به مشتریان رمزگذاری امضا گفته شد تا ۵ آوریل حساب ها را ببندند: گزارش

قانونگذاران ایالات متحده به تحقیق در مورد سقوط یک بانک دوستدار رمزنگاری، سومین بانک زنجیره ای که در سیلورگیت و سیلیکون ولی آغاز شد، ادامه می دهند. در جلسه استماع کمیته بانکداری سنا در ۲۸ مارس، مارتین گرونبرگ، رئیس FDIC گفت که Signature به اندازه کافی ریسک های بانکداری سنتی را مدیریت نکرده است. Signature پس از فروپاشی صرافی FTX، قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتالی خود را کاهش داد، اما یکی از کاربران ادعا می کند که بانک از کلاهبرداری که توسط مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید تسهیل شده بود، “حمایت و تحریک کرده است” و شکایتی را تنظیم کرده است.

این بانک قصد دارد حدود ۳۸ میلیارد دلار سپرده و ۱۳ میلیارد دلار وام به بانک فلگستر، یکی از شرکت های تابعه New York Community Bancorp بفروشد، و گرونبرگ گفت ۴ میلیارد دلار سپرده ارزهای دیجیتال در این هفته فروخته خواهد شد. من گفتم احتمالاً به بانک بازگردانده می شود. کاربر.

مجله: کوین های ناپایدار: Depegging، سرکوب بانکی و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا