اخبار ارز دیجیتال

اسپاتیفای آزمایش یکپارچه سازی کیف پول Web3 را آغاز کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران می توانند با استفاده از کیف پول های NFT به لیست های پخش فعال شده برای Overlord، Fluf، Moonbirds و Kingship دسترسی داشته باشند.

پلتفرم پخش موسیقی Spotify در حال گسترش تلاش‌های Web3 خود با آزمایش لیست‌های پخش فعال شده در چندین بازار بزرگ است.

Overlord، اکوسیستم بازی Web3، گزارش در 22 فوریه، همکاری با Spotify راه اندازی شد. لیست‌های پخش با قابلیت فعال کردن توکن Overlord اکنون از طریق کیف پول Web3 برای کاربرانی که توکن‌های غیرقابل تعویض Creepz (NFT) را در Spotify دارند در دسترس هستند. در حال حاضر، قفل لیست‌های پخش را فقط کاربران Android در ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، استرالیا و نیوزلند می‌توانند باز کنند.

دیگر شرکت کنندگان در این آزمایش سه ماهه، جوامع متاورس فلاف، ماه پرندگان و کینگشیپ هستند. Fluf و Moonbirds جزئیات همکاری خود با این سرویس پخش را فاش نکرده اند، اما Kingship گفت: تایید شده به پایلوت توییتر بپیوندید. کارت کلید Kingship NFT برای باز کردن لیست آهنگ‌ها از جمله آهنگ‌های Queen، Missy Elliott، Snoop Dogg و Led Zeppelin مورد نیاز است.

مربوط: NFT های موسیقی به سازندگان مستقل کمک می کند تا کسب درآمد کنند و پایگاه های طرفداران ایجاد کنند

این اعلامیه باعث افزایش در Web3 Music Tokens شد. به عنوان مثال، توکن بومی Viberate، VIB، 33٪ افزایش یافته است. توکن های دیگر مانند Audius’ AUDIO و Rhythm’s RHYTHM نیز به ترتیب 4 درصد و 2.5 درصد افزایش یافتند.

در ماه مه 2022، اسپاتیفای آزمایش گالری‌های NFT را در پروفایل‌های نوازندگان آغاز خواهد کرد. هیچ گزینه خرید مستقیمی وجود ندارد، اما کاربران به صفحه OpenSea هدایت می شوند، جایی که می توانند NFT های هنرمند را پیش نمایش کرده و مورد را خریداری کنند.

بازار موسیقی یکی از حوزه‌هایی است که پذیرش ارزهای دیجیتال در حال رونق است. در اواخر ژانویه، پلتفرم ارزش به ارزش پادکست Fountain همکاری با ZEBEDEE را برای فعال کردن پرداخت خرد بیت کوین برای شنوندگان پادکست اعلام کرد. در ماه فوریه، حق امتیاز فیلم پرفروش ریانا در سال 2015 با عنوان «Bitch Better Have My Money» به عنوان بخشی از مجموعه 300 NFT ارائه شد.نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا