🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF XRP امسال بعید است: انجمن XRP سر و صدا را شروع می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تصمیم ETF نقطه اتریوم به تعویق افتاد. امسال هیچ ETF XRP پیش بینی نمی شود
  • ریپل میلیون ها XRP را به صرافی منتقل کرد

عضو برجسته جامعه XRP، @XRPcryptowolf، نظرات خود را در مورد کاتالیزور گاو نر آینده XRP و زمان راه اندازی XRP ETF در X/Twitter به اشتراک گذاشت.

پس از تایید صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین توسط SEC در اواسط ژانویه، جامعه کریپتو شروع به پیش بینی راه اندازی یک ETF نقطه ای دیگر بر اساس اتریوم کرد و برخی نیز شروع به صحبت در مورد احتمال XRP کردند. ETF ظاهر می شود.

با این حال، به نظر می رسد که هیچ یک از آنها به این زودی منتشر نخواهند شد.

تصمیم ETF نقطه اتریوم به تعویق افتاد. امسال هیچ ETF XRP پیش بینی نمی شود

هفته گذشته، رگولاتور SEC تصمیم گیری در مورد ETF های نقطه ای اتریوم برای غول های BlackRock و Grayscale را به تعویق انداخت. دومی قصد دارد تا Ethereum Trust را به یک ETF مبتنی بر نقطه تبدیل کند، همانطور که اخیراً با Bitcoin Trust انجام داد.

کاربر فوق الذکر توییتر @XRPcryptowolf که ۳۱۹۵۰۰ دنبال کننده در این پلتفرم محبوب دارد، معتقد است که بعید است که جامعه کریپتو امسال شاهد تاییدیه XRP ETF باشد. علاوه بر این، هیچ کس حتی برای آن درخواست نداد. یا حتی ریپل لبز، توزیع کننده رسمی XRP در بازار.

یکی از اعضای برجسته انجمن XRP توییت کرد که یک ETF XRP که امسال راه اندازی می شود “خیلی زود خواهد بود” و اشاره کرد که سال ها طول کشید تا یک ETF بیت کوین تایید رسمی دریافت کند. Grayscale سالها در تلاش برای انجام این کار است. بنابراین، @XRPcryptowolf می‌گوید که احتمالاً کاتالیزور دیگری برای اجرای احتمالی XRP خواهد بود که جامعه XRP انتظار دارد به زودی اتفاق بیفتد.

ریپل میلیون ها XRP را به صرافی منتقل کرد

ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert اوایل امروز گزارش داد که مقدار زیادی از XRP از یک کیف پول ناشناس به صرافی اصلی ارزهای دیجیتال Bitstamp منتقل شده است.

در مجموع ۲۷,۷۰۰,۰۰۰ XRP سپرده شد – مبلغی به ارزش ۱۴,۴۸۲,۳۱۵ دلار. اکثر نظر دهندگان زیر پست بر این باورند که این نهنگ بی حوصله با “دست های کاغذی” است که ذخیره XRP خود را می فروشد.

با این حال، جزئیات این انتقال به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم Bithomp نشان می دهد که آدرس ارسال مربوط به ریپل است. دلایل این انتقال XRP نامشخص است، اما چنین انتقالاتی هر هفته اتفاق می افتد. معمولاً مقدار مشابهی از XRP به Bitso، یکی دیگر از صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال مستقر در مکزیک منتقل می‌شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا