🚨 اخبار ارز دیجیتال

تأثیر پرونده‌های ETF بیت‌کوین در ژوئن بر صنعت کریپتو: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که بازار توکن های امنیتی همچنان قوی است، رقابت بین راه حل های مقیاس بندی مبتنی بر zk-Rollup در حال افزایش است.

اخبار مربوط به ثبت نام صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) بلک راک، قیمت این دارایی را از پایین ترین سطح محلی در اواسط ژوئن به یک بسته قوی ماهانه ۱۲+ افزایش داده است. برای اکثر ناظران، این نشانه ای بود که سرمایه گذاری نهادی در حوزه رمزنگاری یک بار دیگر در افق بود. تایید آتی ETF های لحظه ای همراه با کاهش نرخ از سوی فدرال رزرو ایالات متحده می تواند کاتالیزور ایده آل برای بازار صعودی بعدی باشد.

برای کسانی که می‌خواهند درک عمیق‌تری از بخش‌های مختلف فضای ارزهای دیجیتال و روندهای زیربنایی آن‌ها داشته باشند، تحقیقات کوین‌تلگراف یک گزارش عمیق ارائه می‌کند: «سرمایه‌گذار ما هر ماه یک گزارش بینش منتشر می‌کنیم. تحقیقات کوین تلگراف در این ماه بررسی کرد که بخش‌های مختلف چگونه به اخبار صعودی مربوط به تشکیل پرونده ETF BlackRock در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده واکنش نشان دادند.

این گزارش به صورت رایگان در پایانه تحقیقاتی Cointelegraph در دسترس است.

در حالی که سهام‌های مرتبط با ارز دیجیتال، به‌ویژه سهام‌های مخاطره‌آمیز استخراج، بلافاصله از این اخبار بهره‌مند شدند، سایر بخش‌هایی که به‌طور سنتی با فعالیت آلت‌کوین‌ها مرتبط هستند، مانند DeFi، در حالت نزولی در بازار باقی ماندند.

مسابقه Zk-Rollups برای مسابقه گاو نر بعدی داغ می شود

بسیاری تردید دارند که راه حل جدید مقیاس پذیری لایه ۲ برای اتریوم سود زیادی در بازار گاوی بعدی به همراه داشته باشد. اما رقابت در این زمینه شدید است. فناوری جمع‌آوری دانش صفر (ZK) که می‌تواند خلاصه‌ای از دسته‌های تراکنش و اجرای قراردادهای هوشمند را به زنجیره ارسال کند، شاید بزرگترین حوزه نوآوری در این چرخه بازار ارزهای دیجیتال باشد.

ZkSync Era ZK Stack، Polygon zkEVM و Starknet’s StarkWare همگی سرفصل‌های نوآوری‌های اخیر یا جدید پیشنهاد شده‌اند. اما داده ها در مورد موفقیت نسبی این پروژه ها به ما چه می گویند؟

در ماه ژوئن، Polygon zkEVM از نظر رشد ارزش قفل کل (TVL) با رشد ماهانه ۷۱ درصدی بهتر از zkSync و Starknet بود. با این حال، هنوز هم به نسبت zkSync، پروتکل برتر دانش صفر با TVL 120 میلیون دلاری، با یک مرتبه بزرگی عقب است.

رشد اخیر zkEVM را می‌توان به جذب پروتکل‌های DeFi متعددی مانند QuickSwap، Balancer و SushiSwap نسبت داد که بسیاری از پروتکل‌های دیگر در دست تولید هستند. این و دیگر پیشرفت‌های اخیر هر ماه در بخش DeFi گزارش روند ماهانه Cointelegraph Research مورد بحث قرار می‌گیرد.

بازار توکن های امنیتی همچنان آرام است

توکن‌های امنیتی یکی از حوزه‌های قابل‌توجه این صنعت هستند، زیرا به نظر می‌رسد در سرتاسر بازار نزولی به رشد متوسط ​​اما ثابتی ادامه می‌دهند، در حالی که به‌دلیل پرونده‌های ETF که بقیه بازار را تکان داده است، به وضوح کند شده‌اند.

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، ارزش بازار توکن های امنیتی از ۱۴.۹۳ میلیارد دلار به ۱۶.۷۶ میلیارد دلار در نیمه اول سال جاری افزایش یافته است. رشد ۱.۶۵ درصدی که در ماه ژوئن مشاهده شد با برخی معاملات قابل توجه و ارائه توکن های امنیتی (STO) مرتبط است.

در حالی که توسعه اوراق بهادار توکن‌شده در جامعه ارزهای دیجیتال بحث‌برانگیز است، بانک‌هایی مانند سیتی‌گروپ و بانک آمریکا معتقدند که توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی می‌تواند تریلیون‌ها دلار را در آینده مسدود کند. امروزه بیشتر محصولات امنیتی شامل املاک و مستغلات می شود، اما انواع دیگر اوراق بهادار به سرعت در حال محبوب شدن هستند. گزارش ماهانه Investor Insights Cointelegraph Research دارای بخشی در STO است که این بخش کمتر شناخته شده از صنعت ارزهای دیجیتال را بررسی می کند که در نهایت می تواند به یک بخش چند تریلیون دلاری تبدیل شود. ما شما را پوشش می دهیم.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف متشکل از برخی از باهوش ترین ذهن ها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما آنچه را که از طریق سختگیری های آکادمیک و تجربیات عملی و سخت به دست آمده فیلتر شده است گرد هم می آورد تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از کارشناسان مالی، اقتصادی و فناوری را گرد هم آورده است تا منبعی پیشرو از گزارش های صنعت و تحلیل های روشنگرانه را در اختیار بازار قرار دهد. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، تیم تحقیقاتی کوین تلگراف کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای ترکیبی خود در آخرین گزارش Insights Investor به خوبی استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا