اخبار ارز دیجیتال

Hashdex اشاره می کند که ETF های بیت کوین در سه ماهه دوم و پس از آن اتریوم معامله خواهند شد

رهبر محصولات Hashdex در ایالات متحده و اروپا گفت که زمان دقیق ETF بیت کوین مشخص نیست، اما او تخمین می زند که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ راه اندازی شود.

Hashdex، یکی از ۱۳ مدیر دارایی که برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) رقابت می کنند، انتظار دارد اولین ETF بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ و به دنبال آن یک ETF نقطه ای اتر (ETH) در ایالات متحده باشد.

Hashdex در ایالات متحده گفت: “زمان دقیق ETF بیت کوین در ایالات متحده هنوز نامشخص است، اما در سال ۲۰۲۳ روایت پیرامون این محصول از سوال “اگر” به سوال “چه زمانی” تغییر کرده است.

ما معتقدیم سرمایه گذاران آمریکایی از سه ماهه دوم سال جدید به ETF بیت کوین دسترسی خواهند داشت و ETF نقطه ای اتر نیز به دنبال آن خواهد بود.

Hashdex یکی از ۱۳ مدیر دارایی است که پیشنهاد ETF بیت کوین را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده است. یک ETF ترکیبی اتر که هم قراردادهای آتی و هم قراردادهای نقدی را در اختیار دارد نیز به همان تنظیم کننده پیشنهاد شده است.

جیمز سیفارت و اریک بالچوناس، تحلیلگران بلومبرگ ETF دریافتند که احتمال تایید ETF های بیت کوین در روزهای منتهی به اول ژانویه ۹۰ درصد است.

سیفارت در ماه نوامبر اظهار داشت که “ممکن است هفته ها، حتی ماه ها، بین تایید و راه اندازی فاصله باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا