🚨 اخبار ارز دیجیتال

بازارهای رمزنگاری «عمدتاً دست کم می گیرند» به صعود بیت کوین ETF پی بردند

ورته لوند، تحلیلگر ارشد K33 در گزارش اخیر گفت: «بی‌ملاحظه‌ای است که BTC به‌طور تهاجمی در سطوح فعلی انباشته نشود».

تحلیلگران شرکت تحقیقاتی ارزهای دیجیتال K33 (که قبلا Arcane Research بود) می گویند پتانسیل تایید صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین (BTC) برای افزایش قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتال به شدت دست کم گرفته می شود.

در گزارشی از بازار در ۵ سپتامبر، تحلیلگر ارشد K33، Vetl Runde و معاون رئیس جمهور آندرس هرست، خاطرنشان کردند که علیرغم عدم وجود احساسات منعکس شده در قیمت بیت کوین و سایر دارایی های پرچمدار ارزهای دیجیتال، او گفت که شانس تایید ETF بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش یافته است. طی سه ماه گذشته .

تحلیلگران گفتند در حالی که بیت کوین تقریباً پس از پیروزی قانونی Grayscale بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تقریباً از رالی خود منصرف شد، این تصویب منجر به “جریان ورودی عظیم” خواهد شد. او توضیح داد که فشار خرید بر بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

بیت کوین پس از پیروزی Grayscale دوباره به روند صعودی بازگشت.منبع: K33 Research

با این حال، آنها نوشتند که نزولی ناشی از رد احتمالی ETF نقطه ای “ناچیز” خواهد بود و قیمت بیت کوین طبق معمول باقی خواهد ماند.

لوند و هرست گفتند که چشم انداز بازار برای ETFها، با توجه به احتمال افزایش تایید ETF لحظه ای (تحلیلگران بلومبرگ اکنون ۷۵ درصد احتمال تایید در سال جاری را پیش بینی می کنند) اساساً اشتباه است.

“من قویا معتقدم که بازار اشتباه می کند. به نظر می رسد این یک بازار خریدار است و انباشته نشدن فعال بیت کوین در سطوح فعلی بی پروا است.”

تحلیلگران پیش بینی های صعودی خود را با تمرکز بر افزایش ۲ درصدی اخیر شاخص نزدک ۱۰۰ حمایت کردند. شاخص نزدک ۱۰۰ اغلب به عنوان شاخصی از ریسک پذیری کلی بازار در نظر گرفته می شود.

ETH عملکرد بهتری از BTC دارد

علاوه بر این، Runde و Herthaas نسبت به قیمت اتر (ETH) خوش‌بینی مشترک داشتند، که در دو ماه آینده بهتر از بیت‌کوین خواهد بود زیرا از شتاب قوی پیش از فهرست ETF مبتنی بر معاملات آتی بهره می‌برد. توضیح دادند که احتمال دارد.

مربوط: بازار صعودی بیت کوین در ماه مارس شروع شد و در کمتر از یک سال آینده شروع شد – آرتور هیز

آنها توضیح دادند که اتر می تواند مسیر مشابهی را برای بیت کوین دنبال کند که در هفته های منتهی به راه اندازی اولین ETF مبتنی بر معاملات آتی بیت کوین، حدود ۶۰ درصد افزایش یافت.

انتظار می‌رود در اواسط اکتبر، حکمی در مورد ETF مبتنی بر قراردادهای آتی Ether صادر شود و طبق گزارش‌ها انتظار می‌رود که مجوز SEC را دریافت کند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنند

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا