🚨 اخبار ارز دیجیتال

Sports Illustrated پلتفرم فروش بلیط NFT مبتنی بر چند ضلعی را راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرویس جدید SI به نام «باکس آفیس» به سازمان‌دهندگان رویداد اجازه می‌دهد تا بلیت‌های یادبودی غیرقابل استفاده را صادر کنند که شامل مزایای تماشاگران قبل و بعد از رویداد است.

در ۲ می، SI Tickets، زیرمجموعه فروش بلیط Sports Illustrated، پلتفرم باکس آفیس را راه اندازی کرد، یک مدیریت رویداد سلف سرویس و راه حل پیشرو فروش بلیط که توسط بلاک چین Polygon طراحی شده است. باکس آفیس با مشارکت توسعه‌دهنده نرم‌افزار Web3 ConsenSys ساخته شد تا «صاحبان، سازمان‌دهندگان و سازمان‌دهندگان را قادر سازد تا رویدادهای ورزشی زنده کاملاً مقیاس‌پذیر، پولی یا رایگان با بلیت را ایجاد، مدیریت و تبلیغ کنند. عملکرد را فعال کنند.

به عنوان بخشی از پلتفرم جدید، SI Tickets و ConsenSys برای ایجاد یک “سوپرمارکت” شریک شده اند که سازمان دهندگان را قادر می سازد از طریق نکات برجسته، کلکسیون، پیشنهادات انحصاری و مزایای وفاداری از طریق فناوری NFT با شرکت کنندگان در ارتباط باشند. دیوید لین، مدیرعامل SI Tickets گفت:

“از لحظه ای که بازار رویدادهای جهانی را راه اندازی کردیم، که اکنون دارای ۵۰ میلیون بلیط برای بیش از ۲۵۰۰۰۰ ورزش، کنسرت و نمایش است، ما آماده ورود و اختلال در بازارهای عمده بلیط هستیم.”

از طریق Super Tickets، شرکت‌کنندگان می‌توانند NFT‌های خود را قبل از رویداد اسکن کنند تا کارت‌های رد شدن از خط، کوپن‌های نوشیدنی، دانلود موسیقی، و سپس محتوای ویدیویی و جوایز پس از رویداد را دریافت کنند. وب‌سایت جدید به برگزارکنندگان رویداد می‌گوید: «مهمان‌ها بلیط‌های رویداد خود را به‌طور دائم در یک کیف پول دیجیتال ذخیره می‌کنند.

SI Tickets که در ژوئن ۲۰۲۱ راه اندازی شد، به بیش از ۲.۵ میلیارد دلار موجودی بازار رسیده است. این پلتفرم ادعا می‌کند که هنگام خرید، کارمزد تراکنش‌های صفر را دریافت می‌کند و در صورت لغو رویداد به هر دلیلی، ۱۰۰٪ بازپرداخت را تضمین می‌کند. علاوه بر این، ۳٪ کارمزد عبور تجاری برای برگزارکنندگان رویداد وجود خواهد داشت.

مجله: نسل Z و NFTs: بازتعریف مالکیت بومی دیجیتالنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا