اخبار ارز دیجیتال

Sphere 3D پس از انتقال بیت کوین، علیه Gryphon Digital Mining شکایت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ادعا می شود که یک حمله جعل بیت کوین در پس دعوای حقوقی بین این دو شرکت بوده است که زمانی به ادغام فکر می کردند.

بر اساس سند دادگاه مورخ ۷ آوریل، Cryptominer Sphere 3D علیه شریک خود Griffon Digital Mining به دلیل ادعاهایی مبنی بر اینکه یک حمله جعلی منجر به انتقال غیرمجاز بیت کوین (BTC) شده است، شکایت کرده است.

پاتریشیا ترومپیتر، مدیر عامل Sphere 3D گفت: بیانیه خطاب به سرمایه گذاران افزود: “گریفون دارایی های شرکت را در معرض خطر جدی قرار داد و عمداً تعهدات قراردادی خود را نقض کرد.”

طبق این شکایت، مدیر عامل Gryphon، راب چانگ، ظاهرا بیت کوین را از طریق یک حمله جعلی در ۱۸ ژانویه به یک کلاهبردار که به عنوان مدیر مالی Sphere 3D ظاهر شده بود، منتقل کرده است. چند روز بعد ۸ بیت کوین دیگر به همین آدرس ارسال شد.

در یک حمله جعل، مهاجم داده هایی مانند آدرس های IP، سرصفحه های ایمیل یا اعتبار کاربر را جعل می کند تا به یک سیستم دسترسی پیدا کند، اطلاعات حساس را بدزدد، یا در سیستم بوت شود یا سعی کند کاربران را فریب دهد تا تصور کنند شخص دیگری هستند. حملات بیشتر

Zhang از Griffon در اظهار نظری به Cointelegraph گفت که این شرکت “از این شکایت آگاه است و مشتاقانه منتظر دفاع جدی از آن است.”

اگرچه من نمی توانم در مورد شکایت در حال رسیدگی اظهار نظر کنم، اما مطمئن هستم که پاسخ قریب الوقوع به این شکایت و اسناد و مدارک و شواهد دیگری که از آن زمان به دست آمده، خود گویای این موضوع است.

Sphere 3D و Gryphon از آگوست ۲۰۲۱ شریک هستند. Gryphon مسئول مدیریت «فعالیت‌های استخراج ارز مجازی» Sphere 3D و حفظ «مسئولیت امانتداری برای دارایی‌های دیجیتال Sphere» است. در ازای این کار، گریفون ۲۲.۵ درصد از کل سود Sphere را دریافت خواهد کرد.

بیانیه Sphere همچنین نشان می دهد که روابط بین این دو شرکت که زمانی ادغام در نظر گرفته می شد، در حال بدتر شدن است. ترومپیتر گفت این پرونده نشان می دهد که او “از سوی فردی مانند گریفون مورد آزار و اذیت یا تهدید قرار نگرفته است.” یک مقام ارشد گفت:

“گریفون ها با حسن نیت عمل نکرده اند و به قرارداد ما عمل نکرده اند. ما آنها را پاسخگو خواهیم کرد.”

کوین تلگراف با Sphere 3D تماس گرفت اما پاسخی فوری دریافت نکرد. هر دو شرکت ادعا می‌کنند که در تلاش هستند تا تجارت استخراج ارز دیجیتال خود را با تأثیر خالص کربن خنثی گسترش دهند. قرارداد ادغام بین این دو شرکت در آوریل ۲۰۲۲ به پایان رسیده است.

مجله: مصرف کنندگان سبز شفافیت زنجیره تامین بلاک چین را می خواهند

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا