اخبار ارز دیجیتال

سرویس پرداخت رمزنگاری SpankPay به دلیل “محیط بانکی متخاصم” تعطیل می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SpankChain پس از جستجوهای ناموفق برای ارائه دهندگان خدمات جدید برای صنعت بزرگسالان، مجبور شد پردازشگر پرداخت ارز دیجیتال خود را ببندد.

پلتفرم سرگرمی بزرگسالان مبتنی بر اتریوم، SpankChain، پس از از دست دادن ارائه‌دهنده خدمات پرداخت Wyre در ماه فوریه و ناتوانی در یافتن ارائه‌دهنده جدید، پردازنده پرداخت رمزنگاری SpankPay را خاموش می‌کند.

در ماه فوریه، SpankPay به وضوح ارائه‌دهنده سابق Wyre، یک پلتفرم پرداخت ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که قرارداد خود را برای ارائه خدمات پرداخت به SpankPay به دلیل «نقض قوانین پردازشگر پرداخت شخص ثالث یا شبکه» فسخ کرده است.

20 مارس کارگردانSpankPay گفت که این یک “خاموش هدفمند” توسط Wyre بود. این به این دلیل است که پردازشگر پرداخت جدید آنها “برای مشاغل بزرگسال کار نمی کند.”

او نوشت: “این برای من شوکه کننده بود، زیرا رابطه من با وایر تا کنون حامی و محترمانه بوده است.”

SpankPay گفت که از آن زمان، تمام تلاش‌ها برای یافتن سرویس دیگری که ارائه می‌شود، به این دلیل که “در صنعت بزرگسالان” است، رد شده است.

«عملکرد SpankPay در یک محیط بانکی متخاصم همیشه دشوار بوده است، اما تشدید حملات برای تیم کوچک ما و بازارهای ویژه‌ای که به آنها خدمت می‌کنیم غیرقابل تحمل شده است.

SpankChain یک بلاک چین مبتنی بر اتریوم است که هدف آن کمک به سازندگان محتوای بزرگسالان برای حذف واسطه های شخص ثالث مانند بانک های سنتی است که مدت هاست با صنعت بزرگسالان در تضاد بوده اند.

SpankChain در جولای 2019 SpankPay را به عنوان یکی از ابزارهای تحقق اهداف خود راه اندازی کرد. راه‌حل‌های پرداخت صنعت بزرگسالان به سرگرمی‌ها و بازرگانان بزرگسال کمک کرد تا ارزهای دیجیتال را در خدمات خود بپذیرند.

مربوط: فناوری بلاک چین به ایجاد یک پلت فرم بزرگسالان ایمن و فراگیر کمک می کند

با وجود بسته شدن، این شرکت به کاربران اطمینان داد که “پول شما امن است و ما آن را در اسرع وقت به دست شما خواهیم رساند.”

او افزود: “ما کاربران خود را تشویق می کنیم که کیف پول های رمزنگاری شده ایجاد کنند و حاکمیت مالی شخصی خود را کشف کنند. ما به توسعه و سرمایه گذاری در محصولاتی که صنعت بزرگسالان را به جلو می برند، ادامه خواهیم داد.”نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا