اخبار ارز دیجیتال

مرکز توانبخشی اسپانیا اعتیاد به تجارت کریپتو را به لیست خدمات اضافه می کند

مرکز توانبخشی تخمین می‌زند که حدود ۱ درصد از معامله‌گران ارزهای دیجیتال به تجارت ارزهای دیجیتال اعتیاد «افراطی» پیدا می‌کنند.

یک مرکز توانبخشی لوکس در اسپانیا اخیراً سرویسی را با هدف درمان نوعی اعتیاد نسبتاً جدید اضافه کرده است: تجارت ارزهای دیجیتال.

این مرکز که “The Balance” نام دارد، یک مرکز سلامتی است که در سوئیس تاسیس شده است و مرکز اصلی آن در مایورکا، اسپانیا و مراکز نمایندگی در اسپانیا، لندن و سوئیس است.

بر اساس گزارش بی بی سی، این شرکت که برای درمان اعتیادهایی مانند الکل، مواد مخدر و سلامت رفتاری شناخته شده است، اخیراً سرویسی را با هدف مبارزه با اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده است.

گزارش ۵ فوریه نشان داد که یکی از مشتریان این مرکز پس از اینکه هر هفته ۲۰۰۰۰۰ دلار ارزهای رمزنگاری شده را معامله کرده بود، با آنها تماس گرفت و گفت که می‌خواهند از ارزهای رمزنگاری شده خارج شوند.

درمان شامل یک اقامت ۴ هفته ای و شامل درمان، ماساژ و یوگا است. اسکناس می تواند بیش از ۷۵۰۰۰ دلار باشد.

در بخش دیگری از جهان، بیمارستان Castle Craig، یک کلینیک ترک اعتیاد مستقر در اسکاتلند که از سال ۲۰۱۸ معامله‌گران ارزهای دیجیتال با آدرنالین بالا را درمان می‌کند، بیش از ۱۰۰ مشتری دارد که ارزهای رمزنگاری خطرناک «خطرناک» را درمان می‌کنند. من دیده‌ام که افرادی با مشکلاتی وارد شده‌اند. .

مرکز توانبخشی قلعه کریگ سس: قلعه کریگ

در آسیا، Diamond Rehabilitation، یک مرکز سلامتی مستقر در تایلند که از سال ۲۰۱۹ فعالیت می‌کند، خدماتی را نیز به بازپروری و درمان اعتیاد به ارزهای دیجیتال اضافه کرده است.

این سازمان از درمان شناختی-رفتاری (CBT)، مصاحبه انگیزشی (MI) و نظریه روان پویایی (PT) به عنوان بخشی از یک رویکرد جامع و چند مرحله ای برای کمک به معامله گران برای غلبه بر اعتیاد استفاده می کند. او گفت که در دوره بازپروری است.

مربوط: چگونه استرس و افسردگی را در زمستان کریپتو کنترل کنیم

اعتقاد بر این است که اوج‌ها و پایین‌های ویرانگر در عرصه معاملات ارزهای دیجیتال پرشتاب ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته باعث افزایش تقاضا برای مراکز بازپروری برای خدمت به معتادان به تجارت می‌شوند.

مقاله ای توسط متخصص اعتیاد خانواده تخمین می زند که حدود ۱٪ از معامله گران ارزهای دیجیتال به اعتیاد شدید پاتولوژیک مبتلا می شوند و ۱۰٪ مشکلاتی غیر از ضرر مالی را تجربه می کنند.

با توجه به ماهیت ۲۴/۷ معاملات ارزهای دیجیتال، بسیاری از مردم به طور مداوم نمودارهای قیمت را بررسی می کنند. متخصص اعتیاد خانواده.

بر اساس داده های پلتفرم پرداخت ارزهای دیجیتال TripleA، تخمین زده می شود که بیش از ۴۲۰ میلیون نفر ارزهای دیجیتال را معامله کرده اند. این بدان معناست که حداقل ۴.۲ میلیون نفر می توانند برای چنین خدماتی مناسب باشند.

به گفته کارشناس خانواده اعتیاد، از علائم این اعتیاد می توان به بررسی مداوم قیمت ها به صورت آنلاین، به خصوص اواخر شب اشاره کرد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا