🚨 اخبار ارز دیجیتال

صحبت های رسمی بانک مرکزی اسپانیا درباره خدمات پرداخت خصوصی در عصر دیجیتال یورو

مارگاریتا دلگادو، معاون بانک اسپانیا، نسبت به مسائل ثبات مالی ابراز نگرانی کرد، اما تصویری زیبا برای ارائه دهندگان خدمات مالی غیربانکی ترسیم کرد.

مارگاریتا دلگادو، معاون فرماندار Banco de España در ۲۵ آگوست با دانشجویان و سایرین در پامپلونا در مورد معرفی یورو دیجیتال صحبت کرد. او گفت که از دریچه طرح قانون گذاری یورو دیجیتال پیشنهادی اخیر کمیسیون اروپا به آینده می نگرد. درباره نحوه تعامل راه حل های پرداخت خصوصی با یورو دیجیتال و زیرساخت آن بیشتر بدانید.

یورو دیجیتال به اتحادیه اروپا کمک می کند تا بر چالش هایی مانند موانع پرداخت فرامرزی، هزینه های تجاری استفاده از ارائه دهندگان خدمات پرداخت خصوصی (PSP) و کمبود عمومی PSP در اروپا غلبه کند. توسعه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و استیبل کوین ها در جاهای دیگر می تواند آخرین مشکل را بدون معرفی یورو دیجیتال تشدید کند. او گفت:

ما معتقدیم فضای زیادی برای یورو دیجیتال و راه‌حل‌های پرداخت خصوصی وجود دارد. […] در واقع، امید ما این است که یورو دیجیتال امکان توسعه خدمات پرداخت و مالی پاناروپایی جدید توسط بخش خصوصی را فراهم کند و رقابت با راه‌حل‌های غیر اروپایی را آسان‌تر کند. ”

مرتبط: اسپانیا رگولاتور هوش مصنوعی را با هدف تبدیل شدن به پیشرو در صنعت راه اندازی می کند

تا زمانی که یک مرجع نظارتی و حل و فصل مشترک تحت سیستم بیمه سپرده اروپا ایجاد نشود، یورو دیجیتال تحت پوشش بیمه سپرده مشترک قرار نخواهد گرفت. دلگادو افزود که امنیت مالی باید قبل از معرفی یورو دیجیتال در نظر گرفته شود.

بانک مرکزی اروپا (ECB) انتظار دارد پیش از گسترش حوزه یورو، یورو دیجیتال را در منطقه یورو راه اندازی و راه اندازی کند. دلگادو خاطرنشان کرد که استفاده خرده‌فروشی از یورو دیجیتال در خارج از منطقه یورو فرصت‌های جدیدی را برای PSPهای خصوصی فراهم می‌کند تا به عنوان واسطه عمل کنند.

ECB لیست خواسته های خود را برای مقررات PSP دارد. آقای دلگادو گفت:

“این [the ECB Eurosystem] همچنین از قانون‌گذاران خواست تا ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت را تشویق کنند تا یورو دیجیتال را در دسترس عموم قرار دهند. ”

بانک مرکزی اروپا از PSP ها می خواهد که کارت های پرداخت فیزیکی را نیز برای یورو دیجیتال ارائه دهند.

بر اساس مقررات پیشنهادی، PSPها از دریافت هزینه برای خدمات اساسی یا الزام به توافقات قراردادی قبل از دسترسی به یورو دیجیتال منع خواهند شد. انتظار می‌رود که آنها از اعضای گروه آسیب‌پذیر پشتیبانی از ورود به سیستم ارائه کنند، “از جمله در دسترس بودن تعامل انسانی برای راهنمایی کاربران از طریق سوار شدن و اجرای تراکنش.”

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – و نکات مالیاتی رمزنگاری



نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا