🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا اسپانیا برنده خواهد شد؟ ۳ فان توکن برتر برای تماشای جام جهانی فوتبال

قیمت فن توکن های تیم های ملی اسپانیا، پرتغال و برزیل در پی جام جهانی به شدت افزایش یافته است.

جام جهانی فوتبال در قطر ارزش فان توکن های باشگاه ملی فوتبال را با وجود بازار نزولی ارزهای دیجیتال افزایش داده است.

هیپ جام جهانی قطر قیمت توکن طرفداران را بالا می برد

این توکن‌های دیجیتال فن در حال حاضر با وجود رکود در بازار ارزهای دیجیتال در حال افزایش هستند و تا ۱۷۰ درصد سود را نسبت به پایین‌ترین حد خود در ۱۰ نوامبر تضمین می‌کنند. در مرکز روند صعودی عظیم، جام جهانی قطر از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر خواهد بود.

فان توکن ها یک ارز رمزنگاری شده است که به طرفداران اجازه می دهد در تصمیم گیری های تیم های مورد علاقه خود مشارکت داشته باشند. علاوه بر این، فرصت‌های حمایت مالی جدیدی را برای باشگاه‌های ورزشی و تیم‌های ملی فراتر از منابع درآمد سنتی باز می‌کند.

در اینجا مروری اجمالی از افراد برتر در بخش فن توکن و چشم انداز فنی آنها در طول جام جهانی است.

توکن هواداران فوتبال اسپانیا (SNFT)

توکن هواداران تیم فوتبال اسپانیا (SNFT) به عنوان برنده برتر در بخش توکن های ورزشی ظاهر شد و با ۱۷۰ درصد افزایش به ۰.۵۴ دلار در ۱۹ نوامبر، ۹ روز پس از رسیدن به ۰.۲۰ دلار، به بالاترین سطح خود رسید.

نمودار روزانه SNFT/USD.منبع: Trading View

عملکرد قوی SNFT در برابر سایر رمزارزهای طرفدار ممکن است نشان دهنده شانس بهتر تیم فوتبال اسپانیا برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

از نقطه نظر فنی، SNFT در منطقه خنثی معامله می شود که توسط شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) در حدود ۵۸ زیر آستانه خرید بیش از حد ۷۰ تایید شده است.

به عبارت دیگر، SNFT پتانسیل ادامه افزایش در طول جام جهانی را نشان می دهد و قیمت آن باید عملکرد تیم ملی فوتبال اسپانیا را منعکس کند.

برای مثال، همانطور که در نمودار ۴ ساعته زیر نشان داده شده است، اگر اسپانیا پیروز شود، ارزش SNFT بالاتر از سطح مقاومت فعلی ۰.۵۳۸ دلار خواهد بود و به رکورد نزدیک به ۰.۷۱۸ دلار می رسد.

نمودار چهار ساعته SNFT/USD.منبع: Trading View

در مقابل، سقوط از ۰.۵۳۸ دلار می تواند SNFT را به سمت اصلاح به ۰.۴۱۲ دلار سوق دهد که حدود ۱۸ درصد از قیمت امروز کاهش یافته است.

اسپانیا در ۲۳ نوامبر در گروه E به مصاف کاستاریکا می رود و پس از آن آلمان در ۲۸ نوامبر.

فوتبال توکن هواداران تیم ملی برزیل (BFT)

به نظر می رسد فان توکن تیم ملی فوتبال برزیل (BFT) دومین فان توکن محبوب در بازار ارزهای دیجیتال باشد. قیمت آن تنها در ۹ روز ۱۳۰ درصد افزایش یافت، از ۰.۴۵ دلار در ۱۰ نوامبر به بیش از ۱ دلار در ۱۹ نوامبر.

نمودار روزانه BFT/USD.منبع: Trading View

برزیل با اختلاف ۳۵۰+ در دایره شرط بندی سنتی، شانس قهرمانی در جام جهانی امسال است. با توجه به اینکه این توکن هنوز بر اساس RSI روزانه خنثی فضایی برای عملکرد دارد، این می تواند به عنوان یک عامل اساسی پشت رشد BFT در هفته های آینده باشد.

از ۱۹ نوامبر، ماهی تن آبی از سطح مقاومت فعلی ۱.۰۵ دلار خارج شده و به دنبال حرکت به سمت هدف صعودی کوتاه مدت نزدیک به ۱.۱۶ دلار است. اگر برزیل در ۱۸ دسامبر قهرمان جام جهانی شود، می تواند حتی بالاتر هم برود.

مطالب مرتبط: انجمن ۳ میلیون کاربر متاورس برنامه کاربردی را در همکاری FIFA World Cup 2022 اضافه می کند

در مقابل، یک رالی باعث می شود BFT به سمت سطح حمایتی ۰.۸۲ دلار در اکتبر ۲۰۲۲ حرکت کند.

اولین بازی برزیل در ۲۵ نوامبر برابر صربستان در گروه G و سپس سوئیس در ۲۸ نوامبر خواهد بود.

نماد هواداران تیم ملی پرتغال (POR)

توکن فن تیم ملی پرتغال (POR) سومین عملکرد برتر در رونق مداوم توکن هواداران بود، که در ۱۹ نوامبر، ۹ روز پس از رسیدن به ۳.۱۰ دلار، نزدیک به ۱۰۰ درصد افزایش یافت و به ۶ دلار رسید.

نمودار روزانه POR/USDT.منبع: Trading View

شرط‌بندی‌های سنتی شانس قهرمانی پرتغال در جام جهانی را ۱۶۰۰+ می‌سنجد.

POR در حال حاضر ۶ دلار را برای مقاومت آزمایش می کند و RSI روزانه نزدیک به ۶۴ است، فقط ۶ واحد زیر آستانه خرید بیش از حد. عقب نشینی قاطع از سقف قیمت فوق می تواند باعث شود POR به سمت سطح حمایتی ۴.۸۰ دلاری خود در سپتامبر تا اکتبر ۲۰۲۲ تنظیم شود.

برعکس، تداوم موفقیت پرتغال در جام جهانی می تواند سناریو را به سمت صعودی تبدیل کند و POR را به بالای مقاومت ۶ دلاری برساند و آن را به ۷ دلار یا بالاتر برساند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا