🚨 اخبار ارز دیجیتال

SpaceX پرداخت Dogecoin را برای زمان‌بندی مجدد ماموریت DOGE-1 ماه می‌پذیرد

فهرست

  • مشکلات فنی و برنامه های آینده
  • تجارت بین سیاره ای؟

متعلق به اسپیس ایکس پذیرفته شده Dogecoin (DOGE) به عنوان پرداخت برای زمان بندی مجدد ماموریت ماه DOGE-1 مورد انتظار.

ساموئل رید، مدیرعامل شرکت انرژی هندسی (GEC) این معامله را اعلام کرد و اظهار داشت که GEC به SpaceX در DOGE پرداخت تا ماموریت DOGE-1 را پس از تاخیر در برنامه اولیه خود رزرو کند.

مشکلات فنی و برنامه های آینده

در ابتدا برنامه ریزی شده بود تا در سال ۲۰۲۲ با موشک فالکون ۹ اسپیس ایکس به عنوان محموله پرتاب شود، این ماموریت به تعویق افتاد زیرا ماهواره به موقع برای پرتاب Intuitive Machines IM-1 آماده نبود.

رید گفت که قرارداد جدید شامل هزینه رزرو مجدد است که در Dogecoin پرداخت می‌شود و ماهواره DOGE-1 را به صورت آشکار برای ماموریت پس از IM-1، بسته به زمان ارسال ماهواره از Exobotics انگلستان به Maverick Space در ایالات متحده قرار می‌دهد. . .

علیرغم تاخیر، رید همچنان نسبت به ماموریت DOGE-1 خوشبین است. رید در جریان گفتگوی زنده گفت: “این بدان معنا نیست که DOGE-1 شروع نشده یا شروع نشده است. DOGE-1 در تلاش بود تا این کار را در IM-1 انجام دهد و تقریباً موفق شد.”

او دقیق بیان شد که تاخیر در ماموریت به دلیل ناقص بودن الزامات رادیو و ماهواره بود تا عدم تعهد یا توانایی.

این سطح از شفافیت و ارتباطات GEC برای اطمینان دادن به علاقه مندانی است که مشتاقانه منتظر پیشرفت ماموریت هستند.

تجارت بین سیاره ای؟

اسپیس ایکس در ابتدا اعلام کرد که قصد دارد “ماموریت قمری DOGE-1” را در سال ۲۰۲۱ راه اندازی کند و ارز دیجیتال الهام گرفته از میم را به عنوان پرداخت کامل برای این ماموریت بپذیرد.

این نشان‌دهنده یک گام پیشگام در نشان دادن کاربرد ارز دیجیتال فراتر از مدار زمین است و هدف آن ایجاد مبنایی برای تجارت بین سیاره‌ای است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا