اخبار ارز دیجیتال

SpaceX پرداخت DOGE را برای زمان‌بندی مجدد ماموریت ماه DOGE-1 می‌پذیرد، سقوط سولانا توضیح داده می‌شود، شیتوشی کوساما به «چیزی درباره SHIB» اشاره می‌کند: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

در اینجا سه ​​مهم ترین خبر ارائه شده توسط U.Today در روز گذشته به شما ارائه شده است.

SpaceX پرداخت Dogecoin را برای برنامه ریزی مجدد ماموریت DOGE-1 در ماه می پذیرد

طبق یک خبر اخیر x پست توسط ساموئل رید، مدیر عامل شرکت انرژی هندسی (GEC) این شرکت SpaceX با Dogecoin پرداخت شد برای برنامه ریزی مجدد ماموریت DOGE-1 به ماه. در ابتدا قرار بود این ماموریت به عنوان محموله بر روی موشک فالکون ۹ اسپیس ایکس در سال ۲۰۲۲ پرتاب شود. با این حال، به دلیل آماده نبودن ماهواره به موقع برای پرتاب Intuitive Machines IM-1، تاخیر داشت. همانطور که توسط Reid توضیح داده شده است، توافق جدید ماهواره DOGE-1 را بر اساس اعلامیه باز قرار می دهد، به طور بالقوه برای ماموریت پس از IM-1 بسته به زمان ارسال ماهواره از Exobotics UK به Maverick Space در ایالات متحده. او طی یک گفتگوی زنده به علاقه مندانی که منتظر پیشرفت ماموریت بودند اطمینان داد و گفت: “این به این معنی نیست که DOGE-1 پرتاب نشده یا اتفاق نیفتاده است. DOGE-1 در تلاش بود این کار را در IM-1 انجام دهد و تقریباً موفق شد.”

کاهش سولانا توضیح داد: آنچه سرمایه گذاران از دست دادند

پس از قطعی اخیر شبکه Solana، جامعه کریپتو در دریایی از جنجال فرو رفته است. با توجه به این آری پلبنیانگذار BlockTower Capital می گوید که واکنش منفی بازار به مسائل فنی سولانا ممکن است نشانه روشنی از بلوغ بازار نباشد، بلکه بازتابی از درک پیچیده سرمایه گذاران از ریسک است. در گذشته، بازار کریپتو به اشکال مختلف به اشکالات شبکه پاسخ داده است و رویدادهایی مانند حملات ۵۱ درصدی به بیت کوین گلد، بیت کوین SV و اتریوم کلاسیک بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ به طور قابل توجهی اعتماد سرمایه‌گذاران را تضعیف نکرد. اما پاسخ به قطع سولانا نشان دهنده تغییر است. پل خاطرنشان می کند که این تحولی است که سرمایه گذاران سرمایه گذاری های خود را در آن پیش بینی کرده و قیمت گذاری می کنند. سرمایه گذاران بیت کوین اهمیت زیادی به زمان کار و امنیت شبکه می دهند، اما سرمایه گذارانی که از مشکلات تاریخی سولانا آگاه هستند، ممکن است قبلاً چنین خطراتی را در نظر گرفته باشند. بنابراین، پس از قطع، SOL فقط کاهش جزئی را تجربه خواهد کرد، در حالی که BTC احتمالاً سقوط شدید قیمت را تجربه خواهد کرد.

شیتوشی کوساما به “چیزی در مورد SHIB” اشاره کرد، جامعه متحیر شد

همانطور که دیروز مراقب ترین اعضای جامعه SHIB متوجه شدند، رهبر مستعار پروژه شیبا اینو شیتوشی کوساما او یک بار دیگر نشانگر مکان روی پروفایل X را تغییر داد. دیروز تصمیم گرفتم به هنگ کنگ “سفر کنم”. اوایل سال جاری، کوساما در سنگاپور و دبی دیده شد. از آنجایی که بانوی برجسته در زمستان امسال به دفعات جابجا شده است، برخی از جامعه SHIB شروع به فکر می کنند که کوساما در تلاش است با این کار پیامی را در مورد SHIB منتقل کند. یکی از طرفداران SHIB ابراز امیدواری کرد که تمام سفرهای کوساما در نهایت به نفع شیباریوم و سیستم مالی شیبا اینو باشد: “امیدواریم این تور جهانی @ShytoshiKusama به موفقیت #شیباریوم و کل سیستم مالی #شیبااینو منجر شود!” کوساما تاکنون او اغلب در مورد “سفرهای خود در سراسر جهان” اظهار نظر نکرده است، و در زمان نوشتن این مقاله، هیچ نشانگر مکانی در نمایه X او ظاهر نمی شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا