اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور کره جنوبی قصد دارد مجازات‌های کلاهبرداری رمزنگاری را تشدید کند

به غیر از قانون اساسی دارایی های دیجیتالی آینده، این قانون می تواند از سال 2023 لازم الاجرا شود.

در پی سقوط Terra در بهار گذشته، قانونگذاران کره جنوبی این قانون را با تاکید ویژه بر حمایت از سرمایه گذاران دارایی های رمزنگاری شده (یعنی ارز دیجیتال) و افزایش مجازات ها برای شیوه های تجاری ناعادلانه در صنعت تصویب کردند. ما قصد داریم آن را تقویت کنیم.

به گفته رسانه‌های محلی، کمیسیون خدمات مالی (FSC) و پارلمان به مقامات مالی اجازه می‌دهند تا بر مبادلات رمزنگاری نظارت کنند و در عین حال رویه‌های تجاری ناعادلانه مانند استفاده از اطلاعات غیرعمومی، تثبیت قیمت و تقلب را نظارت و مجازات کنند. ما در حال تلاش برای تصویب یک قانون هستیم. صورت حساب برای انجام این کار. .

این لایحه ماهیت فوری به خود می گیرد – 14 پیشنهاد مختلف در مورد دارایی های رمزنگاری و دیجیتال در گردش در رژیم غذایی و قانون اساسی جامع دارایی های دیجیتال که از سال 2023 شروع می شود.

یک مقام پارلمانی که نامش فاش نشده است به رسانه ها گفت:

در ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) دارای اختیارات گسترده ای است که به آن اجازه می دهد تجارت غیرقانونی دارایی های مجازی را بدون قانون جداگانه مجازات کند، اما در کره جنوبی، قانون مربوطه کاملاً ضروری است.

در حالی که جزئیاتی در مورد مجازات های خاص برای تخلفات مختلف وجود ندارد، امید است که آنها به گونه ای طراحی شوند که نظارت و مجازات ها را در سطحی مشابه صنعت مالی سنتی هماهنگ کنند.

مربوط: SEC باید به Do-kwon چشم دوخته باشد، اما کیم کارداشیان حواسش پرت شده است

مقامات کره جنوبی حکم بازداشت دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra را در ماه سپتامبر صادر کردند که بعداً رد شد و اینترپل کوون را به لیست اعلامیه قرمز خود اضافه کرد و به مجریان قانون اجازه داد تا او را بیابند و احتمالاً درخواست بازداشت می کنند. در 6 اکتبر، وزارت امور خارجه کره جنوبی به یکی از بنیانگذاران Terra دستور داد گذرنامه خود را تحویل دهد. در غیر این صورت گذرنامه باطل می شود.

در پایان اکتبر، FSC فاش کرد که نهنگ‌های کریپتو با دارایی‌های بیش از 100 میلیون وون (70000 دلار) را برای جلوگیری از تلاش‌های پولشویی با استفاده از دارایی‌های دیجیتال زیر نظر خواهد گرفت.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا