🚨 اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده کره جنوبی گام هایی را برای تقویت قوانین دارایی دیجیتال تشریح می کند

رئیس آژانس نظارت مالی کره جنوبی گفت قانون حفاظت از کاربران دارایی مجازی در ماه ژوئن بدون چارچوب نظارتی کافی تصویب شد.

بر اساس گزارش های محلی، سرویس نظارت مالی کره جنوبی (FSS) در حال آماده سازی مقرراتی برای تکمیل قانون حفاظت از کاربران دارایی مجازی است که اوایل سال جاری تصویب شد. رئیس FSA گفت که مقررات جدید باید تا ژانویه آماده شود، بسیار قبل از اجرایی شدن قانون.

کمیته امور سیاسی مجلس ملی کره در ۱۷ اکتبر یک حسابرسی از هیئت نظارت مالی انجام داد و لی بوک هیون، مدیر هیئت نظارت مالی اعلام کرد که از ارز مجازی “Burgercoin” استفاده می کند، که به زبان عامیانه کره ای برای انتشار خارجی است. ارزهای دیجیتال، برای انجام حسابرسی از هیئت نظارت مالی. چیزهایی که در کره معامله می شود.

بر اساس گزارش کره جنوبی در مورد حسابرسی، هیئت نظارت مالی قصد دارد استانداردهایی را برای رویه های فهرست بندی، کنترل های داخلی، صدور و توزیع دارایی های مجازی و همچنین «سیستم نظارت و بازرسی برای بازار دارایی های مجازی» ایجاد کند. لی گفت که با انجمن تبادل دارایی دیجیتال (DAXA) که متشکل از صرافی های رمزنگاری محلی Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax است، در مورد مقررات آتی در حال مذاکره است.

مرتبط: کره جنوبی روی مقررات ارزهای دیجیتال OTC تمرکز می کند زیرا تراکنش های غیرقانونی به ۴ میلیارد دلار می رسد

لی گفت لایحه تصویب شده در ژوئن فاقد جزئیات نظارتی است. اگرچه قانون مسئولیت کیفری را برای تخلفات تعیین کرده است، لی گفت که قانون به آژانس او ​​اختیارات کافی نمی دهد. آقای لی اظهار داشت: “اگر واقعاً فعالیتی وجود داشته باشد که به دستکاری در گردش از طریق سهام یا افشای نادرست باشد، ما با DAXA مشورت خواهیم کرد” و ادامه داد:

در حوزه اوراق بهادار، سیستم‌هایی برای بررسی‌های مختلف مربوط به بازار اولیه وجود دارد، اما DAXA و صرافی‌های فردی هیچ سیستم مرتبطی ندارند.»

آژانس های مجری قانون کره جنوبی اعلام کرده اند که قصد دارند یک واحد تحقیقات مشترک جرایم دارایی مجازی به نام مرکز تحقیقات مشترک جرایم ارز مجازی ایجاد کنند. ۳۰ کارمند وجود خواهد داشت که از سایر سازمان های دولتی مانند آژانس خدمات مالی، آژانس ملی مالیات و خدمات گمرکی استخدام خواهند شد.

مجله: دنیای منحصر به فرد و شگفت انگیز ارزهای دیجیتال کره جنوبی


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا