اخبار ارز دیجیتال

دادستان های کره جنوبی دو کوون را به دستکاری قیمت های Terra متهم کردند

گزارش شده است که دادستان ها “مکالمات پیام رسان” را ایمن کردند که در آن کوون به کارمندان دستور داد تا قیمت بازار Terra را دستکاری کنند.

بر اساس یک گزارش محلی از کره جنوبی، دادستان های کره جنوبی به شواهدی دست یافته اند که نشان می دهد دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform به کارمندان خود دستور داده است که قیمت Terra Luna Classic (LUNC) را دستکاری کنند.

طبق گزارش ۳ نوامبر شرکت پخش کره (KBS)، یک مقام در دفتر دادستان عمومی کره جنوبی گفت که آنها “سابقه گفتگو” را به دست آورده اند که “مدیر عامل Kwon به طور خاص دستور دستکاری قیمت را داده است.”

شواهد گزارش شده در قالب یک “مکالمه پیام رسان” بین کوون و یک کارمند سابق آزمایشگاه Terraform آمده است. دادستان جزئیات بیشتری ارائه نکرد، اما گفت:

من نمی توانم جزئیات را فاش کنم، اما این یک سابقه مکالمه است که در آن Kwon به طور خاص دستور دستکاری قیمت را داده است.”

در حالی که جزئیات دقیق دستکاری قیمت فاش نشده است، اقدام قیمت LUNC (لونا سابق) Terra در طول آخرین بازار صعودی احتمالاً یکی از چشمگیرترین ارزهای دیجیتال است.

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت آن بیش از ۲۸۰۰ درصد از ۴.۱۸ دلار در اواخر ماه مه ۲۰۲۱ به بالاترین سطح تاریخ ۱۱۹.۱۸ دلار در ۵ آوریل ۲۰۲۲ رسید، قبل از یک چرخش چشمگیر در ۳۰ آوریل.

با این حال، گزارش ها نشان می دهد که نمایندگان کوون همچنان این اتهامات را رد می کنند.

کوون و نمایندگانش قبلاً اتهامات مربوط به نقض قوانین بازار سرمایه کره جنوبی را رد کرده بودند.

در سپتامبر، آزمایشگاه Terraform گفت که شکایت علیه بنیانگذاران آن “بسیار سیاسی” بوده و دادستان ها در پاسخ به فشار عمومی، تعریف اوراق بهادار را گسترش داده اند.

مکان کوون اکنون به اروپا اشاره دارد

محل اختفای کوون در نهایت یک راز باقی می ماند، اگرچه بنیانگذار اکوسیستم Terra قبلاً ادعا کرده بود که “در حال فرار نیست”.

طبق گزارش های قبلی، کوون ابتدا از کره جنوبی به سنگاپور و سپس به دبی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) نقل مکان کرد. KBS گزارش می دهد که از ۳ نوامبر، Kwon در جایی در اروپا بدون پاسپورت معتبر زندگی می کند.

در این گزارش آمده است: «کوون که حکم بازداشت دارد امروز پاسپورتش باطل شد.»

دو کوون اکنون یک مهاجر غیرقانونی در هر کشوری، مهم نیست که کجا باشد، است و نمی تواند به طور قانونی بین کشورها رفت و آمد کند.

در صورت کشف، کوون همچنین باید با دعوی ۵۷ میلیون دلاری که اخیراً علیه او تشکیل شده است، رسیدگی کند.

شاکیان ادعا می کنند که Kwon، Platias، و LFG ادعا می کنند که استیبل کوین Terra، Terra USD (UST) (اکنون TerraUSD Classic (USTC))، “از لحاظ طراحی پایدار” است و می تواند به دلار آمریکا متصل بماند. ادعا می شود که ادعای نادرستی داشته است.

مربوط: ۴۴۰۰ سرمایه گذار ناراضی که به دنبال Do Kwon Terra هستند

تلاش‌های مجری قانون جهانی برای یافتن مدیر عامل بحث‌برانگیز، Kwon را از فعال بودن در رسانه‌های اجتماعی متوقف نکرده است، با آخرین پست توییتر Kwon که در ۳ نوامبر به اشتراک گذاشته شد.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست‌های آزمایشگاه Terraform و دادستانی کره جنوبی برای اظهار نظر پاسخ نداد.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا