🚨 اخبار ارز دیجیتال

نخست وزیر کره جنوبی خواستار افشای ذخایر ارزهای دیجیتال توسط مقامات ارشد شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نخست وزیر Han Duk-soo بر این باور است که گنجاندن ارزهای دیجیتال در ثبت نام املاک و مستغلات کار درستی است.

یک خبرگزاری محلی گزارش داد، نخست وزیر کره جنوبی، هان دوک سو، از مقامات ارشد می خواهد که دارایی های رمزنگاری شده خود را افشا و ثبت کنند.

بر اساس گزارش‌ها، نخست‌وزیر بر اهمیت گنجاندن دارایی‌های رمزنگاری شده در ثبت اموال کارمندان ارشد دولتی در کنفرانس مطبوعاتی که در مجتمع دولتی سجونگ در ۱۷ می برگزار شد، تاکید کرد.

بر اساس این گزارش که به گوگل ترجمه شده است، نخست وزیر هان به خبرنگاران گفت که این سوال که آیا مقامات ارشد باید ارزهای رمزنگاری شده را در ثبت املاک و مستغلات بگنجانند «می تواند به طور کامل در پارلمان مورد بحث و بررسی قرار گیرد و تصمیم گیری شود». بر اساس گزارش رسانه ها، نخست وزیر گفت: “شخصاً فکر می کنم درج آن (در ثبت اسناد و املاک) صحیح است.”

نخست وزیر برای حمایت از موقعیت خود، موارد مشابهی را با ثبت دارایی های ارزشمند دیگر ترسیم کرد. او گفت که اکنون ثبت استانداردهای خاصی برای فلزات گرانبها اجباری است و می‌توان شرایط مشابهی را برای نگهداری ارزهای دیجیتال معرفی کرد.

در حال حاضر، هیچ الزامی برای افشای دارایی های رمزنگاری شده وجود ندارد و هر یک از مقامات مستقل تصمیم می گیرند که آیا چنین دارایی هایی را افشا کنند یا خیر.

مربوط: قانونگذار کره جنوبی از حزب سیاسی در بحبوحه بحث سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال کناره گیری کرد

افشاگری‌های اخیر در مورد سرمایه‌گذاری‌های کلان کریپتوکارنسی نماینده کیم نام کوک، درخواست‌هایی را برای بررسی کامل در مورد دارایی‌های ارز دیجیتال سیاست‌گذاران و ثبت نام در ثبت املاک و مستغلات برانگیخته است.

کیم در حال حاضر توسط آژانس اطلاعات مالی کره جنوبی به اتهام انحلال ارزهای رمزنگاری شده به ارزش حدود ۴.۵ میلیون دلار قبل از اجرایی شدن “قانون سفر” گروه ویژه اقدام مالی تحت تحقیق است.

مجله: Terra سقوط کرد زیرا او از غرور به عنوان وثیقه استفاده کرد – مبارزه با چاقو

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا