اخبار ارز دیجیتال

مقامات کره جنوبی برای یافتن Dokwon به صربستان سفر کردند

گزارش ها حاکی از آن است که دفتر دادستانی کره جنوبی اعتراف کرده است که گزارش هایی مبنی بر بازدید یکی از تیم های این کشور از صربستان “کاذب” نبوده است.

جستجو برای یافتن دو کوون، بنیانگذار اکوسیستم جهانی که اکنون در حال فروپاشی است، پس از آنکه مقامات کره جنوبی تایید کردند که حداقل دو نفر را برای ردیابی او به صربستان فرستاده اند، تشدید شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ در ۷ فوریه، دفتر دادستانی سئول گفت که گزارش مربوط به سفر اعضای تیم به بالکان برای یافتن کوون “کاذب نبود”.

به نظر می رسد حداقل دو مقام دولتی این کار را انجام داده اند. یکی از دفتر دادستانی عمومی و دیگری از مقامات وزارت دادگستری کره جنوبی است.

دو کوون در کنفرانسی در مورد Terra قبل از Ecosys صحبت می کند. منبع: Terra.

نشریه Chosun Media مستقر در کره جنوبی در ۱۱ دسامبر تأیید کرد که مقامات اطلاعات ملی به آنها اطلاع داده اند که Kwon در صربستان مستقر است.

در حال حاضر هیچ معاهده ای برای استرداد بین کره جنوبی و صربستان وجود ندارد.

طبق نظر اخیر مینسو کیم، نویسنده نشریه کره جنوبی Chosun Media، این احتمالاً صربستان را به عقب نشینی بزرگی برای کوون تبدیل کرده است.

با این حال، کره جنوبی پاسپورت کوون را لغو کرده است، که می تواند سفرهای آینده را دشوارتر کند.

از زمانی که دادستان های کره جنوبی در ۱۴ سپتامبر حکم بازداشت را صادر کردند، کوون مظنون به فرار بود، اتهامی که او در ماه اکتبر آن را رد کرد.

این کارآفرین ورشکسته ۳۱ ساله نیز به تخلف از قوانین بازار سرمایه متهم شده است.

کوون به خاطر توییت‌های پربارش معروف است، اما نزدیک به دو ماه است که حتی یک توییت یا بازتوییت پست نکرده است. چندین حدس بزنید این رقم بحث برانگیز چه کار کرده است.

با این حال، کوون اخیراً به یک توئیت تحریک‌آمیز که هدفش او بود، پاسخ داد و گفت که او هرگز پولی را دزدیده و هیچ‌گاه «پرداخت مخفیانه» انجام نداده است.

تا به امروز، Kwon هرگونه تخلف را رد کرده است.

مربوط: آزمایشگاه Terraform ادعا می کند که شکایت علیه Do Kwon “بسیار سیاسی” است: WSJ

فروپاشی اکوسیستم Terra تا حدی به دلیل عدم اتصال استیبل کوین الگوریتمی TerraClassicUSD (USTC)، Terra Classic (LUNC) بود، که ارتباط نزدیکی با استیبل کوین دارد، که تقریباً ۱۰۰ درصد از پایین افت کرد.

حدود ۶۰ میلیارد دلار ارزش از اکوسیستم پاک شده است.

آزمایشگاه Terraform و دفتر دادستانی کره جنوبی بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا