اخبار ارز دیجیتال

قاضی کره جنوبی حکم بازداشت همکار سابق دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra را رد کرد

قاضی هونگ جین پیو گفته است که خطر کمی وجود دارد که شین هیون سونگ یا سایر همکاران Terra شواهد مربوط به شکایت علیه پلتفرم را از بین ببرند.

گزارش شده است که یک قاضی دادگاه ناحیه جنوبی سئول حکم بازداشت شین هیون سونگ، یکی از بنیانگذاران Terra، و همچنین سه سرمایه گذار Terra و چهار توسعه دهنده را لغو کرده است.

طبق گزارش خبرگزاری کره یونهاپ در ۳ دسامبر، قاضی هونگ جین پیو گفت که خطر کمی وجود دارد که شرکای شین یا ترا شواهد مربوط به شکایت علیه این شرکت ارز دیجیتال را از بین ببرند و گفت که دفتر دادستانی ناحیه سئول نامبو حکم رد شد دفتر در ۲۹ نوامبر منتشر شد. این گزارش می افزاید که دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra، که در کره جنوبی نیز به دلیل دست داشتن در سقوط این شرکت با شکایت قضایی مواجه است، بعید است که بازگردد.

یکی از سخنگویان Terraform به Cointelegraph گفت: “حکم دادگاه منطقه جنوبی سئول در ۳ دسامبر مبنی بر رد درخواست دادستان کره جنوبی برای صدور حکم بازداشت علیه یک کارمند سابق آزمایشگاه Terraform، ادعاهای دادستان را بی‌اساس دانست. این یک بار دیگر نشان می‌دهد که چیست.” گفت.

مقامات کره جنوبی، یو مو، مدیر بازرگانی آزمایشگاه Terraform را در ماه اکتبر دستگیر کردند، اما قاضی هونگ گفت که درک “ضرورت و اهمیت” دستگیری دشوار است و حکمی مشابه در عرض ۴۸ ساعت صادر کرد. در مقابل، کوون همچنان هدف قانونگذاران و رگولاتورها است، نامش به فهرست اعلامیه قرمز اینترپل اضافه شده است و پاسپورت معتبر کره جنوبی برای سفرهای بین المللی ندارد.

مربوط: دادستان های کره جنوبی دو کوون را به دستکاری قیمت های Terra متهم کردند

Kwon از زمان فروپاشی Terra در رسانه های اجتماعی فعال باقی مانده است، اما بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال مستقیماً او را مسئول از دست دادن سرمایه و رویدادهای پیرامون بازار نزولی فعلی می دانند. در سپتامبر، یکی از بنیانگذاران Terra گفت که “هیچ تلاشی برای پنهان کردن” از مقامات انجام نمی دهد. او سپس در پادکست توییچ با مدیر بدنام صندوق سرمایه گذاری و رئیس شرکت داروسازی مارتین شکرلی صحبت کرد که درباره FTX و حبس ابد بحث می کرد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا