اخبار ارز دیجیتال

بانک Hana کره جنوبی با BitGo وارد تجارت Crypto Custody می شود

KEB Hana Bank و BitGo قصد دارند تا در نیمه دوم سال 2024 یک تجارت مشترک نگهبانی ارزهای دیجیتال راه اندازی کنند.

بانک صرافی کره (KEB Hana Bank)، یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های کره جنوبی، در حال حرکت به سمت ارائه خدمات نگهداری دارایی‌های دیجیتال از طریق همکاری جدید با شرکت BitGo Trust متولی ارزهای دیجیتال است.

خبرگزاری محلی یونهاپ نیوز گزارش داد که بانک KEB Hana یک قرارداد تجاری استراتژیک با BitGo امضا کرده است تا به طور مشترک دارایی های دیجیتال را در کره جنوبی ایجاد کند. این بانک تجاری شبکه ای از 111 شعبه، دارایی های بانک منطقه ای نزدیک به 10 میلیارد دلار و سرمایه سهام 490 میلیون دلاری دارد.

گزارش شده است که نمایندگان هانا بانک این خبر را در 5 سپتامبر در هفته بلاک چین، کنفرانس صنعت ارزهای دیجیتال کره اعلام کردند.

به عنوان بخشی از این مشارکت، طرفین یک سرمایه گذاری مشترک با راه حل های نگهداری بیت گو و خدمات مالی بانک هانا و تخصص انطباق ایجاد خواهند کرد.

یکی از مدیران بانک هانا گفت: “با ترویج کسب و کار نگهداری دارایی دیجیتال با شرکای جهانی، انتظار داریم به تقویت اعتماد در بازار دارایی دیجیتال داخلی و حمایت از مصرف کنندگان کمک کنیم.”

مایک بلشی، مدیرعامل BitGo گفت که این شرکت بر توانایی خود برای افزایش شفافیت و امنیت در صنعت دارایی دیجیتال کره جنوبی تمرکز خواهد کرد.

بر اساس گزارش‌های آنلاین، بانک هانا و بیت‌گو در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کسب‌وکار مشترک نگهبانی ارزهای دیجیتال در نیمه دوم سال ۲۰۲۴ هستند.

مربوط: BitGo 100 میلیون دلار پس از شکست در دعوی علیه گلکسی جمع آوری کرد

بانک هانا اخیراً به فناوری سپرده توکن شده به عنوان جایگزینی برای استیبل کوین های بخش خصوصی و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی ابراز علاقه کرده است.

در جولای 2023، بانک گزارشی در کنار بانک‌های خصوصی محلی مانند Woori Bank و Maeli Business News کره منتشر خواهد کرد که می‌تواند بدون ایجاد اختلال در سیستم بانکی سنتی، اسکناس‌ها و سپرده‌های معمولی را جایگزین کند.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا