اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم وام دهی بیت کوین کره جنوبی Derio برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت مدیریت دارایی مجازی و پلتفرم وام دهی پس از اعتراض یک نهاد مشابه، هارو اینوست، برداشت ها را به حالت تعلیق درآوردند.

دلیو، یک پلتفرم مدیریت دارایی مجازی و وام دهی مستقر در کره جنوبی، اعلام کرده است که برداشت مشتری را “به منظور محافظت ایمن از دارایی های مشتریان که در حال حاضر در بازداشت هستند” به حالت تعلیق در می آورد.

این شرکت پس از تعلیق اخیر سپرده‌ها و برداشت‌های دارایی دیجیتال در سرمایه‌گذاری هال، این تصمیم را گرفت که نوسانات بازار را افزایش داد و سردرگمی سرمایه‌گذاران در منطقه را افزایش داد. دلیو گفت این تعلیق “تا زمانی که وضعیت و عواقب آن حل شود” ادامه خواهد داشت. در ترجمه این اطلاعیه آمده است:

“به منظور محافظت ایمن از دارایی های مشتریان خود که در حال حاضر به ما سپرده شده اند، Derio به طور اجتناب ناپذیر برداشت ها را از ساعت ۱۸:۳۰ در ۱۴ ژوئن ۲۰۲۳ متوقف می کند.”

دلیو به مشتریان اطمینان داد که تمام تلاش خود را برای محافظت از دارایی های آنها انجام خواهد داد “در حالی که به سرعت حقایق و عواقب مربوط به این وضعیت را مشخص می کند.” این شرکت همچنین متعهد شد که به‌روزرسانی‌های منظم را از طریق اطلاعیه‌های مربوط به حقایق آتی، اقدامات انجام شده برای محافظت از دارایی‌های مشتری و سایر پیشرفت‌های مرتبط ارائه کند.

مطالب مرتبط: شکایت SEC علیه Binance معامله خرید Gopax کره را متوقف کرد

اعلام دلیو مدت کوتاهی پس از بروز مشکل احتمالی با سرمایه گذاری هال منتشر شد. پلتفرم بازدهی هال اینوست کره جنوبی در ۱۳ ژوئن اعلام کرد که سپرده ها و برداشت ها را به دلیل نگرانی مبنی بر اینکه پیمانکارانش ممکن است در بازرسی های داخلی اطلاعات نادرست ارائه کرده باشند، به حالت تعلیق در می آورد. Derio قبلاً تأثیر این وضعیت را تجربه کرده است و چالش‌های پیش روی هارو اینوست ممکن است تأثیرات موجی بر دیگر پلتفرم‌ها در کره جنوبی داشته باشد.

طبق داده‌های وب‌سایت، برنج، Derio که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، دارای تخمینی ۱ میلیارد دلار بیت کوین (BTC)، ۲۰۰ میلیون دلار اتر (ETH) و حدود ۸.۱ میلیارد دلار آلت کوین است.

مجله: بایننس تحقیر شد، هنگ کنگ به ۱۰۰۰۰۰ کارگر رمزنگاری نیاز دارد، تکشاخ هوش مصنوعی چین: آسیا اکسپرس

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا