اخبار ارز دیجیتال

گزارش: مقامات کره جنوبی ۱۶۰ میلیون دلار از دارایی های مرتبط با کارمندان Terra را توقیف کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش شده است که دادستان کنترل خانه و اموال را به دست گرفتند تا از دور انداختن دارایی‌هایی که می‌تواند با دادرسی کیفری مرتبط باشد توسط کارکنان سابق ترا جلوگیری شود.

بر اساس گزارش ها، دفتر دادستان عمومی ناحیه جنوبی سئول حدود ۱۶۰ میلیون دلار دارایی را از هشت نفر که در سقوط آزمایشگاه های Terraform دخیل بودند، مصادره کرده است، از جمله دانیل شین، یکی از بنیانگذاران.

خبرگزاری KBS کره جنوبی در ۳ آوریل گزارش داد که مقامات دارایی هایی به ارزش حدود ۲۱۰ میلیارد وون (۱۶۰ میلیون دلار در زمان صدور)، عمدتاً در قالب املاک و مستغلات مربوط به کارمندان سابق ترا را مصادره کرده اند. بر اساس گزارش‌ها، دادستان‌ها کنترل خانه‌ها و اموال متعلق به کیم مو، معاون رئیس‌جمهور سابق Terra و یک مدیر اجرایی ناشناس به ارزش حدود ۶۰ میلیون دلار و ۳۱ میلیون دلار را به دست گرفتند.

دادسرا گفت: “در حال بررسی در مورد تملک اموال مظنون هستیم و در نظر داریم اموال تایید شده را جمع آوری و حفظ کنیم تا عواید مجرمانه جمع آوری شود و خسارت جبران شود.”

بنا بر گزارش ها، اقدامات دادستان با هدف جلوگیری از دفع دارایی های کارمند سابق ترا برای تأیید اینکه آنها بخشی از یک پرونده جنایی احتمالی هستند، انجام شده است. در نوامبر، مقامات اقدام مشابهی را با تصرف خانه شین در سئول انجام دادند، اما هنوز در حال بررسی سایر دارایی‌هایی هستند که بنا بر گزارش‌ها به یکی از بنیانگذاران Terra مرتبط است.

در زمان انتشار این مقاله، دادگاه کره جنوبی حکم بازداشت شین را تایید نکرده بود. در این گزارش همچنین هیچ اشاره ای به دارایی های رمزنگاری شده که به عنوان بخشی از تحقیقات توقیف شده است، نشده است.

مربوط: نام تجاری Terra در افتتاحیه MLB توجه جمعیت را به خود جلب می کند

دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra در ماه مارس در مونته نگرو دستگیر شد، ماه‌ها پس از مرگ پلتفرم و هیچ اطلاعات قطعی درباره محل نگهداری او منتشر نشد. مارکو کواچ وزیر دادگستری مونته نگرو در ۲۹ مارس اعلام کرد که دولت محلی درخواست هایی از ایالات متحده و کره جنوبی در مورد بازداشت آقای کوون دریافت کرده است.

مجله: غرور به عنوان وثیقه برای فروپاشی Terra استفاده شد – Knifefight

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا