اخبار ارز دیجیتال

کره جنوبی سیستم ردیابی ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۳ راه اندازی می کند

یک “سیستم ردیابی ارز مجازی” برای نظارت بر تاریخچه تراکنش ها، استخراج اطلاعات مربوط به تراکنش ها و تایید منبع وجوه قبل و بعد از حواله ها استفاده می شود.

وزارت دادگستری کره جنوبی اعلام کرده است که قصد دارد یک سیستم ردیابی رمزنگاری را برای مبارزه با تلاش‌های پولشویی و بازیابی وجوه مربوط به فعالیت‌های مجرمانه معرفی کند.

رسانه محلی khgames گفت که یک “سیستم ردیابی ارز مجازی” برای نظارت بر تاریخچه تراکنش ها، استخراج اطلاعات مربوط به تراکنش ها، و تایید منبع وجوه قبل و بعد از حواله ها استفاده خواهد شد.

انتظار می رود این سیستم در نیمه اول سال ۲۰۲۳ راه اندازی شود، اما وزارت کره جنوبی برنامه هایی را برای توسعه یک سیستم ردیابی و تجزیه و تحلیل مستقل در نیمه دوم سال جاری به اشتراک گذاشته است.

“در پاسخ به پیچیدگی فزاینده جرم، ما زیرساخت های پزشکی قانونی (زیرساخت) را بهبود خواهیم داد. ما یک سیستم عدالت کیفری مطابق با استانداردهای بین المللی (استانداردهای جهانی) خواهیم ساخت.”

پلیس کره جنوبی قبلاً با پنج صرافی محلی ارزهای دیجیتال برای همکاری با تحقیقات جنایی معامله کرده است که در نهایت یک محیط تجاری امن برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط: دادستان های کره جنوبی به دنبال حکم بازداشت مالک Bithumb هستند: گزارش

دادگاه عالی کره جنوبی حکم داده است که صرافی ارز دیجیتال Bithumb باید به سرمایه گذاران به دلیل قطعی ۱.۵ ساعته خدمات در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۷ خسارت بپردازد.

تصمیم نهایی دیوان عالی به ۱۳۲ سرمایه گذار درگیر دستور داد تا خسارت هایی از ۶ تا ۶۴۰۰ دلار بپردازند.

بار و هزینه نقص فنی باید بر عهده اپراتور خدمات باشد. [the] دادگاه گفت: کاربران خدماتی که برای این سرویس هزینه ای پرداخت می کنند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا