اخبار ارز دیجیتال

بوسان در حال توسعه یک شبکه اصلی سازگار با اتریوم با هدف تبدیل شدن به یک شهر بلاک چین است.

مقامات شهری پشت این پروژه قصد دارند تا بوسان را به یک شهر بلاک چین تبدیل کنند و یک برنامه توسعه ۷۵ میلیون دلاری را برای تحقق این هدف راه اندازی کرده اند.

بوسان، دومین شهر بزرگ کره جنوبی، در حال توسعه یک شبکه بلاک چین عمومی است که با پلتفرم های بلاک چین اصلی مانند اتریوم و کاسموس سازگار خواهد بود. هدف آن ادغام خدمات مبتنی بر بلاک چین از شبکه های اصلی بلاک چین در یک پلت فرم واحد در سطح شهر و توسعه بوسان به یک شهر بلاک چین است.

شهر بوسان بودجه ای بالغ بر 100 میلیارد وون (75 میلیون دلار) را تحت نظر صندوق نوآوری بلاک چین (BIF) برای توسعه بلاک چین باز که مطابق با استانداردهای جهانی است، اختصاص داده است. این وجوه از طریق سرمایه گذاری موسسات مالی دولتی در بوسان جمع آوری خواهد شد و نزدیک به 100 شرکت خصوصی ابراز علاقه کرده اند. BIF یک صندوق خصوصی است که توسط موسسات مالی بوسان و موسسات دولتی هدایت می شود که از توسعه صنعت بلاک چین و ساخت زیرساخت های بوسان حمایت می کند.

توسعه بلاک چین عمومی بر اساس طرح ارتقای ایجاد تبادل دارایی دیجیتال بوسان و برنامه زمان‌بندی آینده انجام می‌شود که بر تبدیل بوسان به یک شهر بلاک چین تمرکز دارد.

طرح توسعه شهر بلاک چین بوسان. منبع: نیوز 1

اعلامیه های رسمی می گویند که بوسان به طور فعال در حال آزمایش موارد استفاده مختلف از فناوری بلاک چین در منطقه آزاد تجاری است، اما بیشتر این پروژه ها بر روی بلاک چین های مختلف اجرا می شوند و در نتیجه موقعیت های “ناراحتی” برای کسب و کارها ایجاد می شود.او اشاره کرد که این یک تجربه عالی بود. این یکی از دلایل اصلی مدیریت شهری برای داشتن بلاک چین عمومی در سطح شهر صفر بود که با شبکه های بلاک چین جهانی مانند اتریوم سازگار است.

مربوط: Coin Center به درخواست قانونگذاران ایالات متحده برای راهنمایی در مورد مالیات ارز مجازی پاسخ می دهد

بوسان همچنین در فرآیند ایجاد استاندارد فناوری BTF (Blockchain Trust Framework) که توسط آژانس امنیت اینترنت کره (KISA) انجام شده است، مشارکت دارد.

هدف این پروژه بهبود کیفیت خدمات خصوصی و ارتقای ارتباط بین خدمات با ارائه الزاماتی مانند سیستم فناوری بلاک چین، عملکرد و سطح امنیت است. این استانداردها همچنین برای خدمات عمومی در شهر بوسان استفاده خواهند شد.

برنامه توسعه بلندمدت بلاک چین همچنین شامل توسعه بورس دارایی دیجیتال بوسان در نیمه اول سال 2024 است. صرافی دیجیتال نه تنها دارایی های مجازی را فهرست می کند، بلکه اوراق بهادار توکن شده از جمله فلزات گرانبها و مواد خام مانند طلا و مس را نیز فهرست می کند. و روغن. در آینده، دولت پشت این پروژه قصد دارد حقوق مالکیت معنوی جهانی (IP) و حقوق انتشار کربن را توکن و تجارت کند.

مجله: سوال بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا