اخبار ارز دیجیتال

Soulbound Token راه حل جدید هویت را در بلاک چین Celo تقویت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Masa Finance استقرار خود را در بلاک چین Celo با راه حل هویتی جدید “Prosperity Passport” برای کاربران اعلام کرد.

نگرانی اصلی بسیاری از جامعه Web3 بهبود راه حل های هویتی در دسترس مصرف کنندگان است. سال گذشته، ظهور Soulbound Token (SBT) روش جدیدی را برای کاربران معرفی کرد تا خودشان را تعریف کنند.

تبلیغات SBT در ماه های اخیر فروکش کرده است، اما آنها ناپدید نشده اند. در اول مارس، Masa Finance از پروتکل SBT اعلام کرد که برای ایجاد یک راه حل هویتی جدید، روی بلاک چین منفی کربن Celo مستقر خواهد شد.

بیش از ۱۰ میلیون کیف پول فعال در اکوسیستم سلو می توانند “گذرنامه رفاه” ماسا را ​​تولید کنند. این راه حل جدید Web3 Identity به کاربران اجازه می دهد تا SBT های مختلف مرتبط با زندگی دیجیتال خود را ایجاد کنند، مانند تأیید اعتبار کاربر SBT، امتیاز اعتباری SBT، شهرت جامعه SBT، نام دامنه .celo SBT، و غیره.

Calanthia Mei، یکی از بنیان‌گذاران Masa Finance، می‌گوید که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اولین پیشگامان در سفارشی‌سازی کاربران Web3 بودند و SBT فناوری پیشرفت بعدی است.

“Web3 دارای مشکلات اعتماد است و SBT یک روش قابل ترکیب و مقیاس پذیر برای ایجاد لایه های اعتماد بین پروژه ها و کاربران و بین کاربران است.”

راه حل «گذرنامه رفاه» همچنین دسترسی به سایر خدمات یکپارچه فناوری پروژه Celo، مانند وام های خرد و درآمد پایه جهانی را فراهم می کند.

Mei معتقد است راه حل هویت ارائه شده توسط SBT به آوردن میلیارد کاربر تأیید شده بعدی به Web3 کمک می کند.

ما SBT را راهی برای اقتصادها، صنایع و کاربران جهانی می‌دانیم تا با web3 ادغام شوند تا پل‌هایی ایجاد کنند که اقتصاد واقعاً جدیدی را آغاز کند.»

بر اساس این اعلامیه، این پروتکل در حال حاضر دارای ۲۵۰۰۰۰ ماسا Soulbound Identity و حدود ۳۰۰۰۰۰ Masa .Soul Names ایجاد شده است.

مربوط: هویت غیرمتمرکز در بلاک چین چیست؟

در پایان سال ۲۰۲۲، MetaMask Institutional، Cobo و Gnosis DAO همگی برای ایجاد پروژه SBT همکاری کردند و انحصار و تأیید هویت را برای کاربران به ارمغان آوردند. در ماه دسامبر، شرکت مالی ژاپنی Sumitomo Mitsui نیز فاش کرد که SBTs را به دلایل اجتماعی در نظر گرفته است.

این دارایی‌های دیجیتال جدید، همراه با شهروندی دیجیتال، راه‌حلی ممکن برای هویت‌های دیجیتالی آینده در متاورس در نظر گرفته می‌شوند.

در حالی که به طور مستقیم به دارایی های دیجیتال اشاره نمی کند، اتحادیه اروپا در ۹ فوریه اشاره کرد که از شواهد دانش صفر برای هویت های دیجیتالی آینده استفاده خواهد کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا