اخبار ارز دیجیتال

Sotheby’s فروش آثار هنری دیجیتال را دوباره راه اندازی می کند، تازه کار NFT های ۴۵۰۰۰ دلاری و بیشتر را برای میلیون ها پیدا می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از بررسی نگرانی‌های مربوط به تنوع، ساتبیز فروش هنر دیجیتال گلیچ را اصلاح کرده است. در همین حال، تازه واردان به بازی آنلاین Illuvium: Beyond با کشف نادرترین Illuvitar تا به حال موفق به کسب طلا شده اند.

خانه حراج هنر دیجیتال ساتبیز تغییرات قابل توجهی را در آخرین فروش هنری خود به دنبال بازخورد جامعه در مورد عدم تنوع ایجاد کرده است. در همین حال، بازیکنان مبتدی در Illivium: Beyond گریزان‌ترین شخصیت بازی را پیدا کردند و ۱۴۰۵۲۵ درصد به دست آوردند.

Sotheby’s Reboot Glitch Art Digital Art Sale پس از پرداختن به مشکلات تنوع

خانه هنر دیجیتال Sotheby’s اعلام کرده است که مناقصه فروش هنر دیجیتال آتی خود، “Glitch: Beyond Binary” در ۱۹ آوریل افتتاح می شود. عدم تنوع.

ساتبیز در ۱۳ آوریل در توییتی فروش این هنر را اعلام کرد و اعلام کرد که “جامعه هنرمندان متنوعی را که گلیچ آرت را تشکیل می دهند برجسته می کند.”

در بیانیه ای که همان روز منتشر شد، ساتبیز تاکید کرد که این فروش نماینده مردم از همه اقشار جامعه خواهد بود.

این جوامع نه تنها به عنوان مرد یا زن شناخته می شوند، بلکه شامل تمام هویت ها و عبارات جنسیتی، گرایش جنسی، نژاد، قومیت، زبان، نوع عصبی، اندازه، توانایی، طبقه، مذهب، فرهنگ و خرده فرهنگ می شوند. سطح مهارت، شغل و پیشینه.

۲۷ مارس Sotheby’s: پاتریک آمادون، هنرمند محبوب NFT به ۱۴۲,۴۰۰ دنبال‌کننده‌اش، کار خود را از فروش آثار هنری “Native Digital: Glitchism” آینده سوتبی پس گرفت، در اعتراض به عدم حضور زنان در نتیجه، فروش را به طور موقت به حالت تعلیق درآوردیم.

نوب ۴۵۰۰۰ دلار NFT در ایلیویوم پیدا می کند و میلیونر می شود

ایلیویوم در بیانیه ای در ۱۲ آوریل اعلام کرد که یک تازه وارد به بازی آنلاین Illuvium: Beyond کمیاب ترین Illuvitar تا کنون، Holo Blazing Rhamphyre را کشف کرده است و آن را به قیمت سرسام آور ۴۵۰۰۰ دلار آمریکا به فروش می رساند.

بازیکنان خوش شانس یک Illuvitar کمیاب را در D1SK پیدا کردند. این یک نوع لوت باکس دیجیتال حاوی Illiviator و لوازم جانبی تصادفی با قیمت فقط ۳۲ دلار است. بنابراین او حدود ۱۴۰۵۲۵ درصد سود کرد.

رئیس جمهور اوکراین اولین NFT را با مجموعه هایی در حمایت از ارتش امضا می کند

در ۹ آوریل، رئیس جمهور اوکراین، ولودیمیر زلنسکی، اولین NFT اوکراین را در مجموعه ای به نام UACatsDivision که شامل گربه های ارتش اوکراین است، امضا کرد و تمام بودجه به خدمات نظامی اوکراین اهدا شد.

در زمان نگارش این مقاله، ۳۰۲۶ گربه NFT از مجموع ۱۰۰۰۰ گربه موجود خریداری شده بود.

اخبار جالب دیگر

در اخبار اخیر، یک ماینر بیت کوین (BTC) با ایجاد یک کتیبه NFT با استفاده از پروتکل Ordinals، بیش از ۵ میلیون دلار به جیب زد.

طبق داده‌های Dune Analytics، کارمزد تراکنش‌ها برای تراکنش‌های Ordinals 240 درصد از ۱.۵ میلیون دلار در ۱۰ مارس به ۵.۲ میلیون دلار تا ۱۲ آوریل افزایش یافت.

نزدیک به ۱.۱ میلیون عدد ترتیبی نشان داده شده است که در شبکه بیت کوین ثبت شده است. اکثر آنها از تصاویر و متن JPEG و همچنین فرمت های PDF، ویدئو و صدا تشکیل شده اند.

مربوط: NFT.NYC: Play-to-Earn نمرده است، اما ناشران بازی به دنبال جایگزین هستند

کلکسیونرهای NFT با پیشنهاد ۱۰۰ اتر (ETH) به ارزش حدود ۱۹۲۰۰۰ دلار در زمان نوشتن برای NFT در مجموعه Gemesis NFT که قرار است برای جشن راه اندازی OpenSea Pro به آنها رایگان داده شود، مرتکب اشتباهی می شوند.

برخی از اعضای جامعه بر این باور بودند که این معامله یک تجارت شستشو است، در حالی که برخی دیگر ادعا کردند که معامله‌گر اشتباه کرده است که به جای ۱۰۰ دلار فقط ۱۰۰ ETH پیشنهاد داده است.

یکی دیگر از اعضای جامعه به این نظریه اعتراض کرد که این یک تجارت شستشو است زیرا بسیار خطرناک است.

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روانی هادلر تأثیر بگذاردنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا