اخبار ارز دیجیتال

Sotheby’s بازار ثانویه NFT زنجیره ای را راه اندازی کرد: خبرنامه Nifty، ۲۶ آوریل تا ۲ مه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Sotheby’s Marketplace با به نمایش گذاشتن طیف وسیعی از هنرمندان که توسط کارشناسان خانه حراج سرپرستی می شوند، به دنبال متمایز کردن خود است.

در خبرنامه این هفته در مورد راه اندازی یک بازار ثانویه برای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) توسط خانه حراج ساتبی بخوانید. درباره بازار محبوب Blur که پروتکل وام دهی NFT را پیاده سازی کرده است، بیاموزید و بیاموزید که چگونه یک نئوبانک NFT های روحی را برای اطلاعات مشتری خود (KYC) پیاده سازی کرده است. در اخبار دیگر، فروشندگان بر بازار NFT تسلط دارند و متا با تلاش‌های هوش مصنوعی خود، ضررهای بخش Metaverse را جبران می‌کند.

خانه حراج Sotheby’s بازار ثانویه NFT زنجیره ای را راه اندازی کرد

ساتبیز یک بازار زنجیره ای برای NFT راه اندازی کرده است. این پلتفرم امکان خرید NFT های ثانویه با اتر (ETH) یا Polygon (MATIC) را می دهد و به طور خودکار حق امتیاز هنرمندان را با توجه به نرخی که از طریق قرارداد هوشمند انتخاب می کنند پرداخت می کند.

این پلتفرم با ارائه منتخبی از هنرمندان به سرپرستی کارشناسان خانه حراج به دنبال متمایز کردن خود است.از راه اندازی پلتفرمی با کار ۱۳ هنرمند دیجیتال خبر داد.

به خواندن ادامه دهید

Blur پروتکل وام دائمی NFT را معرفی می کند

بازار رو به رشد NFT Blur Blend را راه اندازی کرده است، یک پروتکل وام دائمی که از وثیقه NFT پشتیبانی می کند. این پلتفرم که با مشارکت شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Paradigm توسعه یافته است، قصد دارد بدون وابستگی و انقضای اوراکل، “در مقیاس مالی” شود.

Blend وام دهندگان و وام گیرندگان را بدون کارمزد از طریق یک پروتکل پیشنهاد خارج از زنجیره مطابقت می دهد. این پروتکل موقعیت استقراض نامحدودی را تا زمان خاتمه ارائه می دهد و به وام گیرندگان و وام دهندگان این امکان را می دهد که تاریخ انقضای وام را برای یک دوره زمانی معین تمدید کنند.

به خواندن ادامه دهید

Neobank Soulbound NFT را برای اطلاعات KYC دارنده کیف پول معرفی می کند

Cogni، یک نئوبانک تحت پوشش شرکت بیمه سپرده فدرال، NFT های وابسته به روح را برای اطلاعات KYC به دارندگان کیف پول ارزهای دیجیتال معرفی می کند. NFTهای متصل به روح بانک غیرقابل انتقال هستند و فقط توسط برنامه های غیرمتمرکز (DApps) با اجازه مالک قابل رمزگشایی هستند. NFTها الزامات KYC را در ایالات متحده برآورده می‌کنند و می‌توانند با مشارکت DApps بدون نیاز به اقدام اضافی مورد استفاده قرار گیرند.

به گفته آرچی راویشانکار، بنیانگذار Cogni، آنها به دنبال ارائه یک کیف پول رمزنگاری هستند که چیزی شبیه به “تجربه بانکی عادی” ارائه می دهد. Cogni همچنین ایجاد یک بازار DApp را پیش بینی می کند که می تواند تنها با چند کلیک متصل شود، از جمله تأیید KYC.

به خواندن ادامه دهید

بازار NFT نامتعادل است، فروشندگان تسلط دارند: داده ها

بازار NFT به دلیل عدم تطابق بین خریداران و فروشندگان در ماه آوریل با مشکل مواجه شد. داده های NFT Tracker NFTGo نشان می دهد که تعداد فروشندگان در بازار NFT در طول ماه از خریداران بیشتر بوده است.

داده ها نشان می دهد که خریداران در ۵ آوریل افزایش یافتند و ۱۸۴۹۵ خریدار NFT را ثبت کردند. با این حال، سایت تحلیلی نیز در همان روز ۳۶۴۲۳ فروشنده را به ثبت رساند. در همین حال، ۱۹ آوریل دومین پایین ترین نقطه در ۱۲ ماه گذشته را با تنها ۵۸۹۳ خریدار ثبت کرد که نسبت به تاریخ ۱۸ ژوئن سال گذشته که رکورد آن بود، افزایش اندکی داشت.

به خواندن ادامه دهید

متا در سه ماهه اول با ضرر ۴ میلیارد دلاری در بخش متاورس مثبت شد

متا با از دست دادن حدود ۴ میلیارد دلار از واحد متاورس، سود ۵.۷ میلیارد دلاری را در گزارش درآمد خود ثبت کرد. پروژه های هوش مصنوعی این شرکت خسارات ناشی از تلاش های Metaverse را جبران کرد. به گفته مارک زاکربرگ، تلاش‌های هوش مصنوعی این شرکت نتایج امیدوارکننده‌ای را در سراسر تجارت به همراه دارد.

علاوه بر این، مدیر عامل متا همچنین تاکید کرد که این شرکت در ساخت محصولات بهتر کارآمدتر می شود. این آنها را در موقعیت بهتری برای ارائه نتایج بلندمدت قرار می دهد.

به خواندن ادامه دهید

حراج

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های مربوط به این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا