اخبار ارز دیجیتال

شبکه سونی روی استارت‌آپ Web3 ژاپنی سرمایه‌گذاری می‌کند تا پذیرش انبوه را افزایش دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این معامله شامل سرمایه گذاری 3.5 میلیون دلاری، انتقال مدیران سونی به Startale Labs و همکاری در ابزار جدید Web3 برای پذیرش انبوه است.

سونی همچنان نام خود را در فناوری های نوظهور دست و پا می کند و اخیراً سرمایه گذاری های جدیدی را در ساخت زیرساخت های جهانی برای پشتیبانی از Web3 اعلام کرده است.

در 28 ژوئن، شرکت سونی شبکه ارتباطات سونی و شرکت فناوری زیرساخت Web3 ژاپنی Startale Labs یک شراکت تجاری جدید و سرمایه گذاری 3.5 میلیون دلاری برای ایجاد پایه ای برای پذیرش Web3 اعلام کردند.

این مشارکت، توسعه خدمات و محصولات Web3 Startale، از جمله ماموریت این شرکت برای ایجاد یک راه حل همه کاره برای توسعه Web3، علاوه بر تمرکز آن بر پل زدن دارایی های دنیای واقعی و اکوسیستم Web3 را هدایت می کند.

سوتا واتانابه، مدیر عامل Startale Labs، به Cointelegraph گفت که همکاری با سونی به استارت‌آپ‌های جدید Web3 مانند شرکت او اجازه می‌دهد تا «یاد بگیرند و اعمال کنند». او در مورد راه حل همه کاره آنها اظهار داشت:

توسعه دهندگان و کاربران باید پشته فناوری بلاک چین را هنگام کار با Web3 درک کنند. شما قادر خواهید بود با فضای خانه تعامل داشته باشید.

همراه با سرمایه گذاری، Jun Watanabe، رئیس و مدیر عامل شرکت Sony Network Communications، به عضویت هیئت مدیره Startale Labs منصوب شد. پیش از این، این دو شرکت با موفقیت از برنامه انکوباسیون Web3 حمایت کردند.

مربوط: رگولاتورهای ژاپن و سنگاپور در پروژه آزمایشی ارزهای دیجیتال با یکدیگر همکاری می کنند

واتانابه همچنین یکی از بنیانگذاران شبکه Astar است، یک پاراچین که بر روی اکوسیستم پولکادوت اجرا می شود، و Startale Labs بخشی از تیم اصلی آن است. Astar اخیراً یک قرارداد هوشمند راه اندازی کرده است که از دو ماشین مجازی پشتیبانی می کند که می توانند پروژه های WASM یا EVM را در شبکه خود ایجاد کنند.

Sony Network Communications به عنوان یک ارائه دهنده قوی خدمات اینترنت فیبر نوری شناخته می شود. با این حال، سایر دامنه‌ها و شعبه‌های شرکت سونی در دیگر طرح‌های Web3 از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مشارکت دارند.

در مارس 2023، غول بازی های ویدیویی سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، که مالک برند پلی استیشن است، برای ثبت اختراعی درخواست کرد که به کاربران اجازه می دهد NFT ها را در چندین پلتفرم بازی انتقال دهند و از آن استفاده کنند.

مجله: BitCulture: Solana Fine Art، موسیقی هوش مصنوعی، پادکست + نقد کتاب

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا