🚨 اخبار ارز دیجیتال

سونی حق ثبت اختراع خود را در مورد انتقال NFT در پلتفرم‌های چندگانه گیمینگ آشکار می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف NFT Framework سونی ادغام NFTها در گیم پلی، با استفاده از تکنیک هایی است که نمایانگر پوسته ها و سایر ویژگی های محبوب درون بازی است.

Sony Interactive Entertainment، غول بازی‌های ویدیویی که برند پلی‌استیشن را اداره می‌کند، حق امتیازی را برای چارچوبی به ثبت رسانده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در چندین پلتفرم بازی منتقل و بازخرید کنند.

در طول سال‌ها، علاقه سونی به ارزهای دیجیتال با مشارکت‌های متعدد و ثبت علائم تجاری ثابت شده است. علاوه بر این لیست، سونی برای ثبت اختراع با عنوان «چارچوب NFT برای انتقال و استفاده از دارایی های دیجیتال در بسترهای بازی» درخواست داده است.

قطعه ای از برنامه ثبت اختراع NFT Framework سونی. منبع: patentscope.wipo.int

چارچوب NFT سونی با هدف ادغام NFT ها در گیم پلی، به این فناوری اجازه می دهد تا پوسته ها و سایر ویژگی های محبوب درون بازی را نشان دهد. چکیده با خلاصه کردن حق اختراع، عملکرد مورد نظر را شرح داد:

“با توجه به تصمیم، NFT به نهاد کاربر نهایی اولیه ارائه می شود تا امکان استفاده از دارایی دیجیتال در چندین شبیه سازی کامپیوتری مختلف و/یا چندین پلت فرم شبیه سازی کامپیوتری مختلف از طریق NFT فراهم شود.”

وی همچنین افزود که مالکیت NFT ها ممکن است به سایر نهادهای کاربر نهایی برای استفاده خودشان در شبیه سازی ها و پلتفرم های مختلف منتقل شود. نمودار زیر به جزئیات استفاده سونی از NFT در گیم پلی می پردازد.

نموداری که گردش کار چارچوب NFT سونی را نشان می دهد. منبع: patentscope.wipo.int

پس از پیاده سازی، کاربران پلی استیشن ۵ می توانند موارد استفاده NFT را از طریق عناوین اصلی بازی تجربه کنند. تا دسامبر ۲۰۲۲، تعداد کل کاربران فعال شبکه پلی استیشن در سراسر جهان ۱۱۲ میلیون نفر است که رشد سال به سال را ادامه می دهد.

مربوط: آزمایشگاه تتا به سونی کمک می کند تا NFT سه بعدی سازگار با صفحه نمایش واقعیت فضایی را راه اندازی کند

برای درک اینکه چه چیزی پشت موفقیت این بازی نهفته است، اخیراً کوین تلگراف با پیتر برگستروم تهیه کننده سابق Age of Empires مصاحبه کرده است.

برگستروم با تاکید بر اینکه گیم فای قصد دارد بعد جدیدی از گیم پلی جذاب را به بازی های Web2 اضافه کند، گفت: “هیچ پاسخ سیاه و سفیدی برای طراحی بازی وجود ندارد.”

به گفته او، گیمرها به فناوری پشت بازی های خوب اهمیتی نمی دهند. در نتیجه، کارآفرینان رمزنگاری گفتند: «بلاک چین، NFT، بازی و کسب درآمد، هوش مصنوعی [artificial intelligence]، G5 یا هر چیز دیگری برای ساخت بازی های بهتر، گیمرها می خرند. ”

مجله: جاستین سان در برابر SEC، Do Kwon دستگیر شد، ۱۸۰ میلیون بازیکن روی Game Polygon: Asia Express ضربه زدند

نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا