🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bonk Sonala از Shiba Inu در حجم معاملات بهتر است

فهرست

  • نگاهی دقیق تر به اعداد
  • ظهور و سقوط Bonk

میم کوین مبتنی بر سولانا Bonk (BONK) در حجم معاملات ۲۴ ساعته از شیبا اینو (SHIB) اتریوم پیشی گرفته است. BONK ممکن است پس از سقوط از اوج خود در دسامبر، خود را برای بازگشت آماده کند.

نگاهی دقیق تر به اعداد

بر اساس آخرین داده ها، Bonk (BONK) در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه ۹۵ قرار دارد و با افزایش چشمگیر حجم معاملات ۲۴ ساعته به بیش از ۱۰۴ میلیون دلار رسیده است.

با این وجود، مهم است که توجه داشته باشید که Bonk همچنان بیش از ۶۰ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۳۴۱۶ دلار که حدود یک ماه پیش به آن رسیده بود، بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته است.

در همین حال، Dogecoin (DOGE) با افزایش جزئی قیمت و ارزش بازار پایدار بیش از ۱۱ میلیارد دلار در رتبه یازدهم قرار دارد.

Shiba Inu (SHIB) که اکنون در حجم معاملات روزانه تحت الشعاع Bonk قرار دارد، با ارزش بازار تقریباً ۵ میلیارد دلار در رتبه نوزدهم قرار دارد.

در جهت نزولی، ارزش داگویفت (WIF) و پپه (PEPE) به ترتیب ۴.۵ درصد و ۲.۷ درصد در هفته گذشته کاهش یافت، در حالی که کاهش قابل توجهی در ارزش بازار و حجم معاملات داگویفت مشاهده شد.

ظهور و سقوط Bonk

پس از یک رشد فوق العاده، Bonk با کاهش شدید قیمت مواجه شد و بیشتر سودهایی را که از زمان اوج خود در دسامبر کسب کرده بود از دست داد.

افزایش اولیه توکن به دیوانگی در اکوسیستم سولانا نسبت داده شد که شاهد افزایش قیمت توکن های Bonk بیش از ۱۰۰۰٪ بود.

این کار چشمگیر منجر به لیست شدن در صرافی های بزرگ مانند Binance و Coinbase شد. با این حال، این خوشحالی کوتاه مدت بود زیرا قیمت بیش از ۷۰ درصد از اوج خود در دسامبر کاهش یافت.

علیرغم شکست‌های اخیر، شبکه سولانا به ایجاد هیجان با تازه واردان به فضای میم کوین ادامه می‌دهد. Dogwifhat (WIF)، دیگر میم کوین مبتنی بر Solana، نه تنها از رقیب خود FLOKI مبتنی بر اتریوم نیز از نظر ارزش بازار پیشی گرفته است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا