اخبار ارز دیجیتال

Solana's Shiba Inu Rival WIF فهرست شده توسط Major Exchange

با فهرست جدید، علاقه‌مندان به میم کوین Solana (SOL) می‌توانند دارایی‌های خود را در دو جفت USDT و فیات USD در یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال معامله کنند.

Dogwifhat (WIF) میم سکه مبتنی بر Solana توسط Bitfinex اضافه شده است

صرافی سطح ۱ ارز دیجیتال Bitfinex امروز، ۶ فوریه ۲۰۲۴، اعلام کرد که Dogwifhat (WIF)، دومین سکه بزرگ سولانا (SOL) را بر اساس ارزش بازار، فهرست کرده است. سپرده‌های Dogwifhat (WIF) از ساعت ۱۳:۳۰ UTC در ۷ فوریه ۲۰۲۴ باز خواهد شد.

در اولین نسخه، این توکن به صورت جفت با بزرگترین استیبل کوین، تتر دلار آمریکا (USDT) و دلار فیات اضافه خواهد شد.

Henry Child، رئیس توکن Bitfinex بر اهمیت این توسعه برای همه علاقه مندان به صحنه میم کوین و معامله گران ارزهای دیجیتال تاکید می کند:

توکن WIF در قلب پدیده DogWIFCoin قرار دارد که بر موج محبوبیت مبتنی بر میم ها سوار می شود. به کاربران امکان می دهد در فعالیت های مالی غیرمتمرکز شرکت کنند و در عین حال رشد ویروسی پروژه را افزایش دهند

با توجه به اعلام رسمی ارائه شده توسط نمایندگان Bitfinex، انتظار می رود معاملات در حدود ساعت ۱۳:۳۰ UTC در ۸ فوریه ۲۰۲۴ آغاز شود.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در اواسط ژانویه ۲۰۲۴، این توکن توسط BitMEX و Binance، دو صرافی سنگین وزن، فهرست شد.

سکه های میم سولانا از هفت روز گذشته قرمز است

به دنبال این اعلامیه ها، قیمت WIF یک رکورد تاریخی را شکست، در حالی که ارزش سرمایه آن از ۵۰۰ میلیون دلار معادل فیات گذشت.

از امروز، Dogwifhat در ده‌ها صرافی متمرکز و غیرمتمرکز فهرست شده است. HTX، Gate.io و Raydium فعال ترین بازارها برای WIF هستند.

میم کوین های سولانا، از جمله دارایی های برتر BONK، WIF، MYRO و SAMO، در هفته گذشته ارزش خود را از دست داده اند. همه کاهش قیمت دو رقمی را ثبت کردند.

در همین حال، بزرگترین سکه میم سولانا با تم گربه، Popcat (POPCAT)، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا