اخبار ارز دیجیتال

Solana's Shiba Inu, Bonk (BONK) 471% از نظر حجم در Epic Comeback افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Bonk (BONK)، یک سکه سگ در بلاک چین سولانا (SOL)، به نظر می‌رسد با افزایش بیش از ۴۷۱ درصدی حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته، در حال بازگشت حماسی است.

افزایش حجم معاملات همزمان با افزایش قیمت BONK است. به طور معمول افزایش نوسان اغلب منجر به افزایش حجم معاملات در هر بازاری می شود زیرا معامله گران با تجربه مقادیر زیادی را برای به حداکثر رساندن سود خود خرید و فروش می کنند.

در زمان نگارش این مقاله، BONK با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۲۶۶ دلار معامله می شد که ۱۲.۰۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۲۲ درصد در هفته افزایش داشت. بیش از ۳۰۵ میلیون دلار BONK در ۲۴ ساعت گذشته معامله شد که نسبت به روز گذشته افزایش داشت.

    نمای معاملاتی
نمودار روزانه BONK/USD، با حسن نیت: TradingView

افزایش حجم و قیمت BONK در بحبوحه احساسات مثبت در بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد زیرا بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال نیز شاهد افزایش قیمت هستند. BONK از رکودی که پس از رسیدن به ۰.۰۰۰۰۳۴۹ دلار در اواسط دسامبر آغاز شد، در حال بهبود است. گاوها در اوایل ژانویه تلاش کردند تا رالی کنند و BONK قبل از بازگشت به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار رسید.

به نظر می رسد که گاوها تلاش خود را برای احیای قیمت های BONK تجدید کرده اند، زیرا آنها دومین روز از افزایش های عمده را پشت سر گذاشته اند. BONK در جلسه امروز قبل از رسیدن به یک مانع به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار رسید.

به نظر می رسد اخبار مثبت در مورد BONK باعث افزایش قیمت در ۲۴ ساعت گذشته شده است. Armada مستقر در Solana جوایز BONK را معرفی کرد که به کاربران امکان می دهد با قفل کردن توکن های BONK از محصولات BONK Eco ایجاد شده توسط جامعه مانند BonkBot، SVB و BONKswap جوایزی کسب کنند.

سکه های سگ در اکوسیستم سولانا نیز به سرعت در حال افزایش است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین مبتنی بر بلاک چین Solana (SOL)، به سرعت ۳۰ درصد افزایش یافت و پس از فهرست شدن در صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال Bitfinex، سود خود را کاهش داد. اکنون WIF بازگشته است و در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲۵٪ افزایش یافته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا