🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۱۵ درصدی سکه میم سولانا (BONK) دلیل اصلی اینجاست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به نظر می رسد سکه سگ سولانا، Bonk (BONK)، پس از افت در اوایل سال ۲۰۲۴ که قیمت آن به ۰.۰۰۰۰۱۷۹۴ دلار افزایش یافت، ۱۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته بازگشته است.

در ۲۴ ساعت گذشته، BONK نسبت به سایر سکه های سگ مانند Dogecoin و Shiba Inu به ترتیب ۰.۸۳% و ۱.۲۰% افزایش داشته است. در زمان نگارش این مقاله، BONK در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۱۳ درصد افزایش یافته است.

BONK که ادعا می کند اولین سکه سگ در بلاک چین سولانا (SOL) است، مورد توجه و پذیرش زیادی از سوی جامعه ارزهای دیجیتال، به ویژه اکوسیستم سولانا قرار گرفته است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه BONK/USD، اعتبار: TradingView

در حالی که به نظر می رسد هیجان کلی میم کوین در بلاک چین سولانا از بین رفته است، به نظر می رسد BONK در حال بازگشت است و از پایین ترین سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۲ دلار به ۰.۰۰۰۰۱۱۹۹ دلار در جلسه معاملاتی جمعه رسیده است.

آمار CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات ۲۴ ساعته Bonk با بیش از ۹۷.۰۸ درصد افزایش به ۱۳۸.۷۸ میلیون دلار رسیده است.

بهبود ارزش Bonk همزمان با بهبود بازار گسترده‌تر است، زیرا سرمایه‌گذاران مجدداً به بیت‌کوین و سایر دارایی‌های ارز دیجیتال علاقه نشان می‌دهند. به نظر می رسد اکوسیستم سولانا از چشم انداز مثبت بازار سود می برد.

سولانا، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، آستانه ۱۰۰ دلار را پس گرفته و پس از قطعی که معامله گران وحشت زده در روز دوشنبه ثابت کرد به پایین ترین سطح محلی خود رسیده است، قیمت FUD را تغییر داده است. در زمان نگارش این مقاله، SOL با قیمت ۱۰۴.۷۵ دلار معامله می شد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین مبتنی بر بلاک چین Solana (SOL)، پیش از معکوس کردن سود پس از فهرست Bitfinex دیروز، شاهد افزایش ۳۰ درصدی بود.

توکن شبکه Pyth (PYTH) مبتنی بر Solana نیز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۱۰.۰۹ درصدی را تجربه کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا