🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا Solana's Dogwifhat (WIF) 1 دلار است؟ رهبر سابق ARK Invest Crypto توضیح می دهد که چرا این امکان وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کریس برنیسک، رهبر سابق ارزهای دیجیتال ARK Invest اخیراً به جذابیت میم ها و اعداد گرد در بازارهای مالی، به ویژه در فضای ارزهای دیجیتال اشاره کرده است. در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، Burniske این پدیده را برجسته کرد و یک ارتباط بالقوه بین رفتار بازار و جذابیت مفاهیم به راحتی قابل هضم را پیشنهاد کرد.

پس از اظهار نظر Burniske، توجه به Dogwifhat (WIF) معطوف شد، یک میم کوین که در اواخر سال ۲۰۲۳ روی بلاک چین Solana راه اندازی شد. WIF با طلسم شایان ستایش خود، شیبا اینو که در یک کلاه بافتنی جذاب تزئین شده بود، به سرعت تخیل را تسخیر کرد. علاقه مندان به کریپتو میم‌ها و بحث‌های پیرامون این سکه زیاد شده و منجر به گمانه‌زنی‌هایی در مورد مسیر حرکت آن شده است، به‌ویژه اینکه آیا می‌تواند اولین میم کوین باشد که از سد ۱ دلار می‌شکند.

حمایت بورنیسک از چنین بحث‌هایی، علاقه به چشم‌اندازهای WIF را تشدید کرده است، که از سوابق آن در تحلیل جامع، به‌ویژه در اکوسیستم سولانا پشتیبانی می‌شود. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۰.۳۹ دلار معامله می شود و قیمت آن تا ۰.۵۳۲ دلار در حال افزایش است، این سوال که آیا می تواند تا ۱ دلار افزایش یابد هنوز به طرز جالبی باز است.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

در حالی که شک‌ها ممکن است امکان‌پذیری چنین افزایشی را زیر سوال ببرند، حامیان به جامعه رو به رشد سکه و ترکیب منحصر به فرد آن از سادگی و جذابیت به عنوان عواملی اشاره می‌کنند که می‌تواند آن را به ارتفاعات جدیدی برساند. جذابیت رسیدن به نقطه عطفی مانند ۱ دلار لایه دیگری از فتنه را به روایت اضافه می کند و به حدس و گمان و فعالیت سرمایه گذاری دامن می زند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا