اخبار ارز دیجیتال

پس از حرکت غیرمنتظره لبرون جیمز، Dogwifhat (WIF) Solana افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش شگفت‌انگیز، قیمت Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین برجسته در بلاک چین Solana، افزایش بی‌سابقه‌ای را تجربه کرد و تنها در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴۰ درصد افزایش یافت. این افزایش نه تنها WIF را به عنوان یکی از پویاترین دارایی ها در بین ارزهای رمزپایه شناخته شده قرار داده است، بلکه باعث جلب توجه گسترده در جامعه رمزنگاری شده است.

افزایش قابل توجه WIF همزمان با روند صعودی گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال است که با شکست بیت کوین از آستانه ۵۰۰۰۰ دلار و آغاز فصلی که بسیاری آن را آلت کوین می دانند، مشخص شد. اما آنچه که ظهور Dogwifhat را متمایز می کند، یک کاتالیزور بعید است: بسکتبالیست نمادین لبرون جیمز.

تأثیر ناخواسته لبرون در رالی Dogwifhat از یک حادثه به ظاهر بی‌ضرر ناشی می‌شود: ظاهر او پس از بازی با کلاه بافتنی که شباهت عجیبی به میم بدنام Dogwifhat دارد، آراسته شده است. علاقه مندان به کریپتو به سرعت متوجه این تصادف شدند و موجی از میم ها، حدس و گمان ها و گفتمان ها را در دنیای ارزهای دیجیتال برانگیخت.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

علیرغم سکوت لبرون در مورد این موضوع و عدم حمایت صریح از ارزهای دیجیتال، تأثیر لباس او بر مسیر قیمت Dogwifhat مشهود بود. واکنش جامعه شتاب را تقویت کرد و WIF را به ارتفاعات بیشتری سوق داد. افزایش قابل توجه ۷٪ در طول روز مشاهده شد. این دستاوردی است که از عملکرد اکثر دارایی ها در محیط فعلی بازار فراتر می رود.

این افزایش ناگهانی قیمت Dogwifhat بر ارتباط غیرعادی فزاینده بین تصادفی ترین چیزها در جهان و بازار ارزهای دیجیتال تأکید می کند. در حالی که سرمایه‌گذاران مشتاقانه منتظر پیشرفت‌های بیشتر هستند، افزایش شهاب‌سنگ Dogwifhat این سوال را مطرح می‌کند: آیا WIF در نهایت به اولین میم کوین تبدیل خواهد شد که به ۱ دلار می‌رسد؟

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا