اخبار ارز دیجیتال

Solana's BONK عملکرد حماسی کیف پول را ادغام می کند تا Shiba Inu را از سلطنت خلع کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با داغ شدن رقابت در دنیای میم کوین، پرچمدار میم کوین سولانا، BONK، یک حرکت استراتژیک برای حمایت از پذیرش آن در جامعه انجام داده است. پسندیدن اعلام کرد BONK عملکرد “PooperScooper” را در کیف پول حساب رسمی X خود معرفی کرد تا به کاربران خود کمک کند تا دارایی های خود را به طور موثر سازماندهی کنند.

BONK یکی از آن مم کوین ها در دنیای Web3 است که سودمندی آن از تبلیغات صرف به یک پروتکل خدمات زیرساخت واقعی تبدیل شده است. ویژگی PooperScooper یک ویژگی پاکسازی است که یک لایه راحتی اضافی را برای کاربرانی که دارایی هایی را میزبانی می کنند که دیگر با اهداف آنها مرتبط نیستند فراهم می کند.

این ویژگی به سادگی کار می کند زیرا کاربران باید توکن هایی را که برای تجارت نیاز دارند یا حساب هایی که باید بسته شوند را در یک لیست سازماندهی کنند. از این لیست، آنها می توانند دارایی ها را به “Scoop” بررسی کنند و در صورت تایید، توکن ها به BONK تبدیل می شوند. اگرچه میزان استفاده از این ویژگی بسیار بالا است، اما کاربران باید مراقب باشند زیرا اگر به درستی بررسی نشود، دارایی ها از بین می روند.

از زمان راه‌اندازی، جامعه BONK از عملکرد PooperScooper به عنوان یک ایده خوب استقبال کرده است که می‌تواند با ظهور تعداد زیادی سکه میم در اکوسیستم Solana مفید باشد.

تسلط شیبا اینو را به چالش می کشد

BONK در مقایسه با رقبای بزرگتر خود Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) به عنوان یک میم کوین نسبتا جدید است. اما حرکت برای تسلط بر حوزه های کلیدی مانند پذیرش کاربر را به چالش می کشد. در حالی که ویژگی PooperScooper به تنهایی سهم بیشتری از سرمایه‌گذاران خرده‌فروش را به خود اختصاص نداد، ارائه نوآوری مداوم آن، BONK را به عنوان یک توکن آماده برای چالش معرفی کرد.

در حال حاضر BONK نرخ رشد بهتری در مقایسه با Shiba Inu دارد. زیرا در سه ماه گذشته رشد ۶۷۶۱ درصدی را نسبت به SHIB به ثبت رساند که تنها ۳۹.۷۹ درصد رشد داشت. با این نوآوری، در آغوش گرفتن بهتر و حساسیت سولانا، ممکن است BONK در مقایسه با SHIB از رکوردهای تعریف شده تری جلوتر باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا