اخبار ارز دیجیتال

عطف ۲۰۰ دلاری سولانا با مهاجرت ۴۰ میلیون دلاری نهنگ ها روبرو می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در میان افزایش سریع سولانا به بالای ۲۰۰ دلار، آخرین گزارش Lookonchain یک پیشرفت مهم را نشان می‌دهد: نهنگ‌ها در حال پول نقد هستند. نهنگی که با نام مستعار “BU6N2Z” شناسایی شده بود، در ۴۸ ساعت گذشته، ۲۰۰۰۰۰ SOL را روی بایننس ریخت که مجموعاً ۳۹.۸۵ میلیون دلار بود.

علیرغم این فروش قابل توجه، این آدرس ۱.۶۲ میلیون SOL را در کارنامه خود دارد که ارزش آن ۳۲۳ میلیون دلار است. در حالی که ۳۸۷۰۰۰ SOL از این انبار به ارزش ۷۷ میلیون دلار در کیف پول آنها باقی مانده بود، ۱.۲۳ میلیون SOL معادل ۲۴۶ میلیون دلار شرط بندی شد.

افزایش فعالیت نهنگ ها همزمان با افزایش قابل توجه ارزش سولانا در هفته گذشته است. SOL از ۱۳۶.۴۹ دلار برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۱ از آستانه ۲۰۰ دلار فراتر رفت و به ۲۰۱ دلار رسید. این افزایش تقریباً ۴۰ درصدی، حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای سولانا را به سطوح بی‌سابقه‌ای رساند و حتی از اتریوم و همتایان لایه ۲ آن پیشی گرفت. بهمن و خوش بینی با هم.

""
مبدل SOL به USD CoinMarketCap

علاوه بر این، ارزش بازار سولانا از ۹۰ میلیارد دلار فراتر رفت و موقعیت آن را به عنوان یکی از ۲۰۰ شرکت برتر در سراسر جهان از نظر اندازه مستحکم کرد. این افزایش ارزش بازار بر تسلط فزاینده سولانا در فضای کریپتو و ظهور آن به عنوان رقیب سرسخت بازیگران مطرحی مانند اتریوم تاکید می کند.

هجوم نهنگ‌هایی که در جریان تجمع صعودی سولانا دارایی‌های خود را از دست می‌دهند، کمی فتنه به روایت می‌افزاید. این نشان می دهد که با وجود افزایش قیمت ها، سرمایه گذاران بزرگ مایل به استفاده از سود هستند. از آنجایی که سولانا به ایجاد موج در بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد، همه نگاه ها به این است که چگونه این تحولات مسیر آن را در روزهای آینده شکل خواهد داد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا