اخبار ارز دیجیتال

Solana TVL تقریباً یک سوم کاهش یافت زیرا FTX Turmoil Rocks Ecosystem: Finance دوباره تعریف شد

بازار DeFi با تب آشفتگی FTX مواجه شده است، به طوری که بیشتر توکن‌ها و پروژه‌ها در هفته گذشته حمام خون را ثبت کردند.

به Finance Redefined خوش آمدید. این یک خبرنامه هفتگی است که بینش های کلیدی در مورد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ارائه می دهد و برای ارائه تحولات مهم هفته گذشته برای شما ایجاد شده است.

هفته دوم نوامبر می تواند یک هفته صعودی باشد زیرا داده های شاخص قیمت مصرف کننده منتشر شده در 10 نوامبر تورم کمتر از حد انتظار را نشان می دهد. در حالی که این امر به سهام سنتی رونق زیادی بخشیده است، اکوسیستم کریپتو اکنون در حال مبارزه با شیاطین خود است.

آشفتگی FTX باعث کاهش قیمت نه تنها توکن بومی خود، FTX Token (FTT)، بلکه توکن های مربوط به Sam Bankman-Fried یا شرکت های وابسته به او شده است. Solana، یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های این شرکت، 32 درصد از بازار خود را از دست داده است. سقف در چند روز گذشته

لابراتوار چین لینک گفت که به صرافی‌های مشکل‌دار خدمات ذخیره‌سازی ارائه می‌کند. مفهوم جدید به عنوان راهی برای بازگرداندن اعتماد به مبادلات رمزنگاری با افزایش شفافیت پس از فروپاشی صرافی FTX ظاهر شده است.

اکوسیستم DeFi همچنین به دلیل عدم دسترسی کاربر بر اساس محتوای کیف پول با انتقاداتی مواجه شده است. براد میلز، کارآفرین، از اکوسیستم‌های به اصطلاح غیرمتمرکز انتقاد کرده و می‌گوید دی‌فای تمام مشکلات وال استریت در بلاک چین را دوباره تصور کرده است.

هفته گذشته انفجاری در خیابان کریپتو بود، زیرا اکثر 100 توکن برتر DeFi پس از آشفتگی FTX با رنگ قرمز معامله می‌شوند.

Solana TVL 32.4٪ به عنوان FTX Turmoil Rocks اکوسیستم کاهش می یابد

اخبار ناشی از فروپاشی FTX امواجی را از طریق اکوسیستم کریپتو ارسال کرد، به طوری که قفل ارزش کل سولانا (TVL) 32.4 درصد در 24 ساعت گذشته سقوط کرد.

طبق گفته DefiLlama، در زمان نگارش این مقاله، TVL سولانا در 24 ساعت گذشته 32.4 درصد کاهش یافت و به 423.68 میلیون دلار رسید، که با بالاترین قیمت تاریخی خود (ATH) 10.17 میلیارد دلاری در 9 نوامبر 2021 فاصله زیادی دارد.

به خواندن ادامه دهید

آزمایشگاه های چین لینک برای مبادلات دشوار خدمات اثباتی را ارائه می دهد

آزمایشگاه های چین لینک در 10 نوامبر محصولی با اثبات ذخیره را به عنوان راه حلی برای مشکلات اعتماد آینده در بازار مبادلات رمزنگاری ارائه کرد. صنعت مالی؟ یا سیستم های بهتری ظهور خواهند کرد؟ ”

در پاسخ به این سوال، این شرکت محصول Proof of Reserve را ارائه کرده است. می‌گوید «به اعتبارسنجی ذخایر دارایی‌های مبادله متمرکز، مانده حساب‌های بانکی خارج از زنجیره، وثیقه زنجیره‌ای متقابل، ذخایر دارایی در دنیای واقعی و موارد دیگر کمک می‌کند». ”

به خواندن ادامه دهید

DeFi به دلیل ممانعت از دسترسی کاربر بر اساس محتوای کیف پول با انتقاد روبرو می شود

در حالی که انتظار می‌رود DeFi ارتقای مکانیزم‌های مالی سنتی باشد، برخی معتقدند که عدم دسترسی به صرافی‌های غیرمتمرکز مبتنی بر کیف پول کاربر یک شکست است.

براد میلز، کارآفرین در توییتی از DeFi به دلیل ممانعت از دسترسی کاربران به صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) به دلیل عوامل مختلفی مانند مکان و محتوای کیف پول انتقاد کرد. به همین دلیل، میلز آینده وب 3 را به عنوان یک “پانوپتیکون نظارتی” توصیف کرد و همه مشکلات وال استریت در بلاک چین را دوباره تصور کرد. در این توییت، میلز همچنین تصویری از یک پیام پاپ آپ از برنامه غیرمتمرکز شبکه 1inch (DApp) را به اشتراک گذاشت که دسترسی را به دلیل آدرس کیف پول استفاده شده محدود می کند.

به خواندن ادامه دهید

گزارش: نشت عمومی کلیدهای خصوصی در GitHub منجر به سوء استفاده از توکن های GALA می شود

بر اساس یک پست جدید در 7 نوامبر توسط شرکت امنیتی بلاک چین SlowMist، به نظر می رسد سوء استفاده توکن هفته گذشته که بر پروژه GameFi Gala Games تأثیر گذاشت، به نشت عمومی کلید امنیتی مربوطه در GitHub نسبت داده شده است. همانطور که توسط SlowMist گفته شد، pNetwork، پل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای که توسط Gala Games در زنجیره هوشمند BNB استفاده می شود، سه نقش ممتاز در قرارداد هوشمند pGALA داشت.

SlowMist توضیح داد که هر دو نقش DEFAULT_ADMIN_ROLE و MINTER_ROLE توسط pNetwork در طول مقداردهی اولیه کنترل می‌شوند. از سوی دیگر، قرارداد مدیریت پروکسی، یک آدرس خارجی بود که مسئول ارتقای قرارداد pGALA بود. با این حال، این شرکت یک اسکرین شات منتشر کرد که مدعی شد کلید خصوصی متن ساده آدرس مالک مدیر پروکسی در GitHub افشا شده و منتشر شده است.

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

بر اساس داده های تحلیلی، ارزش کل DeFi قفل شده به 41 میلیارد دلار کاهش یافت. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که 100 توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار در پی حماسه FTX در حال سقوط هستند و اکثر توکن‌ها در هفته گذشته زیان دو رقمی داشته‌اند. من اینجا هستم.

از اینکه مرور کلی این هفته از تاثیرگذارترین تحولات DeFi را خواندید متشکریم. جمعه آینده برای داستان ها، بینش ها و آموزش های بیشتر در این فضای پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا