اخبار ارز دیجیتال

سولانا تریدر ۳۳۰۰۰% در SOL با Dogwifhat (WIF) Epic Rally سود می برد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به این هوش آرکامیک معامله‌گر باهوش از شوق سکه سولانا Dogwifhat (WIF) سرمایه‌گذاری کرد تا ۳۳۰۰۰ درصد از سرمایه‌گذاری خود در سولانا بازدهی داشته باشد.

در توییتی جدید، Arkham Intelligence یک دلقک زنجیره ای تجاری از Solana را برجسته می کند که طی دو ماه گذشته ده ها سکه میم را معامله کرده است. تاجر توانست با افزایش ۳۳۰ برابری سرمایه گذاری SOL خود، ۶۰۰۰ دلار SOL را به میلیون ها سود واقعی تبدیل کند.

بهترین عملکرد Onchainclown تاکنون روی سکه WIF بوده است. این تاجر کهنه کار تنها ۱۰۲ SOL را با قیمت حدود ۶۰۰۰ دلار در آن زمان خریداری کرد و سود کل او اکنون ۲ میلیون دلار افزایش یافته است زیرا WIF از ارزش بازار ۱ میلیارد دلاری فراتر رفته است.

تاجر از Solana حدود دو هفته پس از قرار گرفتن در زنجیره WIF خریداری کرد و توانست ۲.۶٪ از عرضه را به دست آورد. دو ماه پس از خرید، او به تدریج WIF خود را فروخت که در نتیجه تقریباً ۹۱۴۰ SOL یا ۸۸۰۰۰۰ دلار سود کسب کرد.

معامله گر هنوز مقدار قابل توجهی WIF را در حساب های خود نگه می دارد و در مجموع ۲ میلیون دلار سود می کند. این نشان دهنده بازدهی بیش از ۳۳۰ برابر سرمایه اولیه ۱۰۲ SOL است.

Dogwifhat، یک میم کوین با تم سگ که بیش از سه ماه پیش روی بلاک چین Solana راه اندازی شد، به عنوان برنده آشکار رالی اخیر ظاهر شد.

WIF در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین سطح تاریخ ۱.۷۷ دلار رسید و از توکن هایی مانند Floki (FLOKI) پیشی گرفت و به سومین توکن سگ بزرگ پس از Dogecoin و Shiba Inu تبدیل شد. WIF به ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار پیوست و با ارزش بازار ۱.۷۴ میلیارد دلار در رتبه ۵۸ قرار گرفت.

بازار پول سگ از ابتدای مارس ۲۰۲۴ به سرعت گسترش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، WIF با ۳۷.۹۲ درصد افزایش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته به ۱.۷۵ دلار رسیده است. این توکن در هفت روز گذشته ۴۳۸.۶۹ درصد افزایش یافته است. گمانه زنی ها مبنی بر اینکه Dogwifhat بی سر و صدا در پلت فرم معاملات ارز دیجیتال Robinhood در اروپا فهرست شده است نیز به افزایش هفتگی قیمت کمک کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا